Problem z menagerem użądzeń

(Onimusza666) #1

chciałem zainstalować z neta program Game Jack który podczas instalacji robi kopie biosu i instaluje jakiś kontroler SSCI-do połowy instalacji było wszystko ok'-potem coś było już nie tak z tym kontrolerem-zaczął resetować mi się komputer i za każdym razem resetował-nie działało naciskanie F1(uruchamianie awaryjne)dopiero po wejściu do biosu i zmianie uruchamiania (cd-room)i włożeniu płytki z windowsem mogłem uruchomić z ostatnią dobrą konfiguracją!!oczywiście ten program odinstalowałem(czyli go niema)a jak odpalam kompa to wyskakuje mi menager-i mówi że znaleziono nowy sprzęt itd.itp.-jak tego badziewia się pozbyć aby nie pojawiał się menager??? [-o<

(Lukaszk 89) #2

A jaki to jest sprzęt?Przeczyściłeś rejestr(np. CCleaner'em)?

(Onimusza666) #3

chodzi Tobie o mojego kompa?co to ma do rzeczy?-płyta GA-P35--DS4 Intel P35. procek Core Duo E6850. pamięć Patriot DDR2 PC800 dual 2x1024. dysk Seagete Barakuda 500GB. grafika GeForce 8800gts 640Mb. obudowa Chiftek zas.400w itd.monitor chyba nieważny-zresztą nie chodzi oto chcę aby nie wyskakiwało mi znalezienie nowego sprzętu skoro ja nie instaluję-a używam odkurzacza- ccleaner mi nie podchodzi bo parę razy po odinstalowaniu gry pozostawiał skróty na pulpicie a potem były problemy. :smiley: pozdro

(Cosik Ktosik) #4

start->wszystkie programy->akcesoria->narzędzia systemowe->przywracanie systemu

Użyj tego narzędzia i przywróć system do czasu sprzed instalacji felernego oprogramowania.

(Onimusza666) #5

o tym to i ja wiem nie raz tak robiłem ale nadal chodzi mi oto czy może ktoś wie jak zrobić żeby nie wyskakiwał mi instalator nowego sprzętu-w menadżerze skasowałem ten kontroler od tego game jacka to po hol..mi takie coś wyskakuje?? #-o pozdro

(Lukaszk 89) #6

Zobacz na wyłączonej usłudze Plug and play.(bodajże nie będzie wykrywać Ci wtedy żadnego nowego sprzętu podłączonego do kompa).Ale pewny nie jestem.

(Olixxx94) #7

onimusza666 , na pewno nic nie zostało w Menedżerze urządzeń?? Może zostało coś ukrytego jeszcze... Lepiej Odkurzaczem nie kasuj żadnych wpisów do rejestru, bo jeszcze ten moduł (Menedżer Rejestru) nie jest dopracowany. Wejdź w Start->Uruchom... i wpisz regedit , potem wciśnij kombinację klawiszy Ctrl+F, wpisz nazwę programu i usuń wszystko, co znajdzie.

(Onimusza666) #8

Dziewczyna a zna się na rzeczy :lol: coś tam znalazło jakiś serwer związany z tym programem-usunołem ale coś jeszcze zostało pisze nie można usunąć potwierdzenia wartości-na razie dzięki-zobaczę czy będzie pojawiał się kreator sprzętu.Pozdro :smiley:

(Olixxx94) #9

onimusza666 , widzę, że jesteś, więc pytam, czy coś pomogło??

(Onimusza666) #10

w początkowej fazie to nie.póżniej przeszukałem menadżera sprzętu i na samym dole w urządzeniach systemowych ukrywał się ten nieszczęsny bios!teraz jest wszystko ok'-jeszcze raz wielkie dzięki :lol: zainstalowałem też Revo Unistallera-jak komuś radziłaś na forum-fajny programik-do tej pory używałem Unlokera(który nie radził sobie z wszystkim)szkoda tylko że ten Game Jack jest jakiś pop..chciałem go przetestować do kopiowania zabezpieczonych gier bo alcohol nie radzi sobie z nowymi zabezpieczeniami-a tak jest spoko-Pozdrawiam :smiley: