Problem z menu START - podwójne ikony


(martinez2006) #1

Mam problem z menu START. Nie wiem dlaczego ale mam podwójne ikony Internet oraz E-mail - tak jak na załączonym zdjęciu. Może ktoś wie dlaczego tak jest ?

20080329122519crck7.jpg


(Kuba Windows) #2

Kliknij prawym na pasek zadań, wybierz Właściwości, potem kliknij zakładkę Menu Start, następnie kliknij Dostosuj, a potem odznacz "ticki" w polach, które są obok napisów E-mail i Internet. Powiedz potem, czy gdy to już zrobisz to w Menu Start ile masz ikonek E-mail i Internet.


(martinez2006) #3

Jak odznaczę te ticki to nie mam w ogóle tych ikonek w menu START :). A jak z powrotem zaznaczę to są już prawidłowo. Ale za jakiś czas znowu będą podwójne i nie wiem dlaczego tak się dzieje :slight_smile:


(Kuba Windows) #4

Pierwsza buźka - tak powinno być :P! Ale nie wiem, czemu potem wraca do dwóch ikon. Przeskanuj system antywirusem, antyspywarem, sprawdź uruchomione procesy Menedżerem zadań Windows (CTRL+SHIFT+ESC) oraz poszukaj dziwnych wpisów w rejestrze za pomocą RegMonu i poszukaj dziwnych folderów w C:\Program Files.

P.S. Dlatego, że to może być wirus.


(martinez2006) #5

Niestety nic z powyższych. System skanowany bez rezultatu antywirem, antyspywarem. Dziwnych procesów nie ma w menadżerze zadań. Dziwnych folderów też nie ma w program files


(impassive) #6

Nie korzystałeś przypadkiem z promocji Heyah?


(martinez2006) #7

:o nie :mrgreen: . Jakoś pokombinuję - jak na razie jest ok :slight_smile: