Problem z Microsoft NET Frameworkiem 3.5 i 3.0

Witam!

Mam problem z zainstalowaniem Microsoft NET Framework 3.5 Gdy instaluje po kilku minutach mam coś takiego -> http://img214.imageshack.us/i/err1eb3.png/ . I tak samo jest z wersją 3.0. Nie wiem o co chodzi próbowałem taki jeden sposób , który powiedział mi mój kumpel , ale to na nic :(( Bardzo prosze o pomoc , to dla mnie ważne!

Pozdrawiam!

Prawdopodobnie musisz uaktualnić Windows Installer do wersji 3.1 -> dokładny opis znajdziesz tutaj.

Czyli musze go pobrać? Sorka ale jestem zielony w takich tematach i kompletnie sie na tym nie znam :frowning: :oops:

Tak musisz pobrać plik instalacyjny i zainstalować go.

Nie moge go pobrać , gdyż jest on przeznaczony do dodatku XP SP1 a ja mam SP3. Próbowałem to pobrać i na nic. Jest jakiś inny pomysł , żeby rozwiązać ten problem ? :expressionless: Bardzo mi na tym zależy , ponieważ mam problem z grą GTA IV i musze zainstalować tego NET Frameworka 3.5 oraz 3.0 ale nie moge bo ten je*any komunikat sie wyświetla :frowning: :evil: :-x

Skąd pobierałeś instalki NET Framework? Pobierz jeszcze raz ze strony Microsoft -> 3.5 i 3.0.

Pobierałem je ze strony Microsoft. I na nic nadal to samo :-x :cry:

Dodane 01.01.2010 (Pt) 22:19

Chyba będzie trzeba zrobić formata bo już nie mam sił do tego komputera :cry: :cry: ale czy to pomoże to nie wiem… :frowning: