Problem z mikrofonami

Witam.

Mam problem z mikrofonami. Otóż potrzebuje takiego do gry w pewną grę. Odnalazłem mój stary microfon podłączyłem - i bach nie działał. Myślałem że jest po prostu popsuty. Dzisiaj kupiłem nowy mikrofon , tymrazem zwykły komputerowy i po podłączeniu również nie działa !!

Z góry dzięki za pomoc.

na pasku zadan dajesz tam menu glosnosci (takia glosniczek) zeby ci sie potwarlo okno. Potem dajesz opcje sterowniki zaawansowane i ostatnie to Microphone czy jakos tak. Wyłączasz wycisz i powinno chodzic.

W tym żecz że nie mogę wybrać sterowniki zaawansowane bo mam odznaczone (przyszarzone =F. Tak to nazywam =) )

W zaawansowanych (dla mikrofonu) radze też właczyć boost

  • to jest dodatkowe wzmocnienie - wszystko w opcjach nagrywania !

Wyłączyć czy włączyć?

Złączono Posta : 16.03.2006 (Czw) 17:29

Już zastosowałem się do waszych porad i dalej nie działa =/

  1. Poszukaj sobie możliwie najnowszych driverów do kart dźwiekowej

  2. Próby rób sobie poprzez nagrywanie na Sound recorder (wewnętrzną

nagrywarkę

Zwracam uwagę że mikrofon w ma być włączony w nagrywaniu

http://softcoffee.net/index.php?name=PN … 2&start=15

daj w tym glosniczku opcje—>walsciwoscie daj nagrywanie i zazncz wszystko powinien byc mikrofon wtedy i wylacz wyciszenie jak nie bedzie po tym to sporbj dac zaawansowane

Zainstalowałem sterowniki i zastosowałem sie do porad i dalej nic =/

Hmm…

Spróbuj

Panel Sterowania > Dźwięki, mowa (…) > Dźwięki i urządzenia audio

Wejdź może w zakładkę głos :wink:

Może to wina tego :

oqp70kdzen2gqljv.jpg

W zakładce nagrywanie nie mam żadnego mikrofonu tylko to co wyżej w screenie. Prosze pomóżcie !!

UPDATE

Może tam musi być jakiś mikrofon i może musze dodać w jakiejś zakładce mikrofon?

100 post

Złączono Posta : 19.03.2006 (Nie) 12:22

Odświeżenie - coś mi nie jeździ ?!

Mam dokładnie tem sam problem plisss… pomócie!

Witam, Ziben , mam dokładnie taką samą kartę dźwiękową jak Ty i do dzisiaj miałem taki sam problem :stuck_out_tongue:

Rozwiązałem go w następujący sposób:

tak jak napisał Canaletto ,

i tam skąd dałeś screen’a (czyli nagrywanie dzwięku) kliknij na “głośność”

Odznacz ptaszek przy kolumnie “Mikrofon”. Wiem że to już było ale “mykuś” jest w tym że przy każdej karcie trzeba to wyłączyć. Czyli dalej dajesz, gdy już od ptaszkowałeś ten 1 mikrofon i ciągle jesteś w regulacji nagrywania --> Opcje --> Właściwości --> przestaw na Odtwarzanie i tutaj musisz zaznaczyć mikrofon na liście “Pokaż następujące sterowniki” --> ok i dalej odznaczasz kolumnę mikrofon, potem znowu klikasz tak jak wyżej tylko zamiast Odtwarzanie wybierz “inne” i tutaj zaznacz, by wyświetliło obie opcje (miks mono i mikrofon) musisz standardowo odznaczyć pole mikrofon i dodatkowo zaptaszkować pole miks mono.

Mam nadzieje, że jakoś przejrzyście to wyjaśniłem :stuck_out_tongue: i wszystko będzie hulać, napisz jakie będą efekty - mi to pomogło :slight_smile: