Problem z mikrofonem i komentatorem


(Zieluszy) #1

Witam!

Niedawno kupilem nowa plyte glowna. Niestety nie otrzymalem wraz z nia sterownikow ale znalazlem je w necie, zainstalowalem i jest glos wszystko ok. Problem pojawil sie gdy kupilem sluchawki z mikrofonem. Sluchawki dzialaja mikrofon nie. Sprawdzilem w opcjach windows i ustawilem maksymalna glosnosc mikrofonu. Sprawdzilem u kumpla bo moze micro jest zepsuty ale u kumpla dziala. Pomyslalem ze to wina sterownikow i zainstalowalem te ze strony producenta. Niestety problem nie zniknal a pojawil sie nowy. Otóż nie slychac glosu komentatora w grze PES 2008 mimo ze w opcjach jest ustawiony na maxa. Nie pomogl reinstal gry. Jak to mozna naprawic? Chodzi i micro i o glos komentatora. Pomozcie !

Karte dzwiekowa mam zintegrowana z plyta glowna podobnie jak moj kumpel. Moja plyta glowna to Fujitsu Siemens D1875.


(Kaka') #2

Dabri ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.