Problem z mikrofonem i słuchawkami

Witam, jestem raczej laikiem jesli chodzi o komputery, dlatego liczę na waszą pomoc :slight_smile:

Mam taki problem: do komputera podpiąłem wieżę a także słuchawki z mikrofonem (do skypa). Wcześniej podpiętą miałem tylko wieżę. I wszytko byłoby dobrze gdyby nie to, że gdy mówię coś do mikrofonu, słychać to i w słuchawkach i w głośnikach od wieży. W dodatku wszelkie dźwięki systemowe(jak np. dźwięk błędu czy dźwięk przy uruchamianiu np. Tlenu a także dżwięk z internetu) słychać w słuchawkach, natomiast nie słychać ich w głośnikach wieży. ale już muzykę puszczaną z Windows Media Player słychać zarówno w słuchawkach jak i w głośnikach… Naprawde nie wiem co z tym zrobić…

Jeżeli ktoś z was spotkał się z takim problemem to bardzo proszę o pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

ilu kanałową karte dzwiekową masz? nie napisales, domyslam sie ze 6 ch, zintegrowana z plyta ? fakt ze slychac dzwieki w glosnikach i w sluchawkach jednoczesnie to tylko kwestia ustawienia sterownika dzwieku (musisz ustawiec 4ch-do pracy z wieza albo na 2ch- do skypa . skype niestety na glosnikach slabo dziala (na sluchawkach nie ma echa)

Moja karta dźwiękowa to Realtek AC97Audio. Jest zintegrowana z płytą główną (Asus). Hmm… Z tyłu mam 6 wyjść, jeżeli o to chodzi to chyba 6 kanałów :slight_smile: