Problem z mikrofonem! na tylnym gnieździe

(Adrian Czarnecki) #1

Witam,

zakupiłem sobie mikrofon Zalman ZM-MIC1 gdy podłączam go do panelu przedniego to wszystko jest ok a jak podłącze do tylniego wejścia to pokazuje, że mikrofon został podłączony ale nie wyszukuje mi go wgl. Na skype pisze brak a w "urządzenia do nagrywania" to urządzenie jest zaznaczone jako podłączone moge je wyłączyć lecz nie mogę zmienić głośności itp. Co mam zrobić poprzednie mikrofony działały na tym wejściu bez problemu. Mam windows 7 HP 64 bit i płyte główną asrock Z77 extrime 4 wer. ATX POmocy.

(JNJN) #2

Mikrofon sprawny,bo działa na przednim wejściu więc

• uszkodzone tylne gniazdo mikrofonowe

• sprawdź ustawienia sterownika audio (zaawansowane) jeśli chodzi o tylne gniazdo mikrofonowe,może wyłączone lub ma działać tylko przednie,inne.

(Adrian Czarnecki) #3

Dobra sprawa rozwiązana podłączając się do przedniego panelu w windows 7 jest inna nazwa niż na panelu tylnim (sa 2 pozycje) i z tąd ten problem wynikał bo myślałem, że po podłączeniu na panel przedni będzie taka sama nazwa i ta sama pozycja a swój poprzedni mikrofon wyłączyłem w panelu bo podłączełem ten nowy z przodu dziękuje pozdro! PS> Temat do zamknięcia.