Problem z mikrofonem w kamerce internetowej

Nie powinno się nie mieć żadnego antywirusa.

Z darmowych to najlepiej pakiet Comodo Internet Security. Można by jednak zainwestować w np. Kasperskiego…

Oprócz tego Malwarebytes Anti-Malware.

Tyle w kwestii bezpieczeństwa.

Warto regularnie używać programu CCleaner oraz defragmentować dysk standardowym narzędziem Windowsa lub programem Smart defrag

Zapewne nigdy nie optymalizowałeś swego systemu. Wykonaj więc czynności z tych poradników:

optymalizacja-odchudzanie-windowsa-opis-krok-kroku-t76580.html

http://www.searchengines.pl/Optymalizac … t5989.html

wszystkim-najistotniejsze-optymalizacja-cyba91-cz1-t390938.html

wszystkim-najistotniejsze-optymalizacja-cyba91-cz2-t391043.html

Maatko, nie wiedziałem że komputer to aż tak skomplikowane urządzenie…:smiley: No cóż, do tej pory byłem jednym z szarych użytkowników, byłem chyba bardziej szarzy niż średnia wykazuje, którzy nie przejmują się tego typu rzeczami. Dobrze, że na Ciebie trafiłem, chyba jesteś pierwszą osobą, która zna się na rzeczy i nie nadużywa caps locka, ,tłumacząc" że tak nie wolno. Jeszcze dziś albo jutro zabiorę się do roboty. Tylko nadal ten mikrofon mnie nurtuje…

Miło mi to słyszeć. :slight_smile: Nie widzę sensu w krzyczeniu na kogoś, kto po prostu nie jest zaawansowanym użytkownikiem komputera. Trzeba kulturalnie “nawracać” i “uświadamiać”. Komputera nie należy tylko używać. Trzeba też trochę o niego dbać, żeby dobrze służył. :wink:

Mikrofon to rzeczywiście główny powód, dla którego w ogóle tu rozmawiamy, a zeszliśmy na temat optymalizacji systemu… :smiley: Uporządkowanie systemu jest jednak ważne i jest podstawą do dalszych kombinacji. Może (choć wątpię) optymalizacja pomoże też z dźwiękiem.

Wygospodaruj więc troszkę czasu i wykonaj porady z linków. Na pewno odczujesz przyspieszenie :slight_smile:

P.S.

Chyba w żadnym z linków nie wspominają o czyszczeniu komputera wewnątrz. Jeśli nigdy tego nie robiłeś, to zapewne w kompie jest spora warstwa kurzu. Warto to posprzątać. Należy zdjąć obudowę, dotknąć oburącz czegoś metalowego (żeby zszedł ładunek elektrostatyczny) i uzbroić się w pędzelek oraz odkurzacz. I bardzo delikatnie wszystko wyczyścić. Pędzelkiem wzbijać kurz w powietrze i wciągać go odkurzaczem z pewnej odległości. Powoli i delikatnie, a na pewno nic się nie stanie. I podzespoły będą miały niższe temperatury.