Problem z Mikrofonem. Wygląda na wyciszony, tylko gdzie?

(system) #1

Witam!

Dzisiaj odpaliłem mój nowy sprzęt, lecz mam kłopot z mikrofonem.

Komputer go wykrywa, lecz kompletnie nie idzie nic nagrać. Rejestrator dźwięku milczy TeamSpeak też. Jedynie co udało się mi wykrzesać to piski podczas testowania sprzętu, z Dźwięki i urządzenia audio.

Mikrofon jest sprwny na 100%.

Pozatym mam wyszażoną opcję głośności mikrofonu ,,Głośność Mikrofonu"

Mogę zaznaczyć wycisz ale nie mogę ruszyć suwakiem.

Co to może być?

Mobo: MSI Neo2 FIR

(klopas) #2

masz zaznaczony mikrofon??

masz go podpiętego tam gdzie trzeba??

działa on na innym kompie??

(Pbk24) #3

Właśnie sprawdź czy masz go dobrze podłączony. Różowy jack do różowego gniazdka.

Jak kupiłem mikrofon za 9zł w MM, a sąsiadka za 65 zł. Mój gorzej wygląda (kawałek kabla) ale jest o niebo lepszy od tego droższego. Dziwne rzeczy się na tym świecie dzieją

(Agatonster) #4

grayfox

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(system) #5

Działa na innym kompie i jest dobrze podpięty. Testowałem nawet 2 różne mikrofony.

Wygląda to tak jakgdyby był wyciszony gdzieś...

Czytałme też coś o tym iż jeśli posiada się kartę 5/6 kanałową (ja mam 6) to pomaga przełączenie sięw tryb 2 kanałowy. Jak to zrobić?

Przekopałem całego menadżera readlatek HD audio i nima tam nic...

W każdym programie widoać to tak jakgdyby był gdzieś wyłączony.

Co z tym zrobić? Pilnie potrzebuję tego miktofonu.

Okej doszedłem do tego co było nie tak. Karta muzyczna jest dosyć czuła w tej płycie i porostu trzeba metodą prób i błędów dobierać ustawienia + wł. MicBoost

Zmieniłem jeszcze sterownik na taki ze strony producenta, i n anim chodzi OK. Płyta CD ze strownika dołączona do pudełka jest o kant dupy rozbić poprostu :slight_smile: