Problem z mikrofonem

Mam pewien problem z mikrofonem w komputeze . Gdy podłączam go do wejscia na mikfofon nie dziala . Mam takze wejście na mikrofon na karcie dzwiekowej ale tam jest tak samo . Zanosiłem do kolegi mikrofon i u niego wszystko chodzi elegancko ( na starym kompie moim takze działa ) . Mysle że gdyby było zepsute wejscie w obudowie to by działało na karcie dzwiekowej albo odwrotnie ponieważ nie wierze w to że jak kupywałem niedawno kompa to już zepsuly sie dwa wejscia :smiley: . Czy może trzeba ustawić gdzies to na dysku np żeby działał mikrofon ?

Może masz go wyciszonego!

Wejdź do Menu Start/Akcesoria/Rozrywka/Regulacja głośności

Niestety :frowning: . Wszystko jest tam ustawione na max . Wiecie może jeszcze co mogło to spowodować ??

W ustawieniach “głośności” otwórz regulację głośności

i tam zaznacz gdzie masz mikrofon a resztę puste pola.

W głośności w opcjach kliknij na właściwości i w odtwarzaniu

jak i nagrywaniu zaznacz mikrofon reszta pusta.

Ja mam tak ustawione i śmiga mi mikrofon.

Wejdź w Start/Panel sterowania/Dźwięk, mowa i urządzenia audio/ Zaawansowane regulatory głośności ( po lewej w tabelce ) /w tabelce głośność główna kliknij Zaawansowane/ odznacz to na samym dole :smiley:

Ja tak zrobiłem i działa. :mrgreen:

Ok prawie problem rozwiązany . Gdy wchodze w Start tam nmam rejestrator dzwięku to widze jakbym coś mowił ponieważ są takie fale w takim okienku . Tylko nie moge usłyszeć siebie pózniej odtwarzając to . wIE ktoś o co chodzi ??

Złączono Posta : 08.02.2007 (Czw) 15:19

To juz nie wazne . Zrobiłem tak jak mi kazał krzysiek1312 i wszystko jest OK tylko że jak np gadam przez mikrofon w grze typu Counter Strike to po 5 minutach się przestawia tak jak miałem wczesniej . Nawet próbowałem nie zamykać tego okna gdzie prestawiam ale to nic nie daje , ciągle tak samo . Nie ma tak np zadnego napisu zastosuj tylko jest OK . Wie ktoś może jak zrobić zeby już zawsze bylo jak ustawie ?

Nie :frowning:

OK :frowning: Dzięki :frowning: . Tylko dziwi mnie to dlaczego na starym kompie było wszystko dobrze . Może musze zainstlowac jakies sterowniki ? Sorry ze mi to przyszlo do glowy ale sie nie znam