Problem z Mikrofonem

mam problem z uruchomieniem mikrofonu,robiąc testowanie w zakładce dzwięki i urządzenia,głos, otrzymuję taki komunikat Wystąpił błąd podczas instalacji programu, DirectPlay Voice kod błędu 0x8004005 i dalej System Windows nie może wykonać polecenia, DpvSetup.exe. sterowniki mam nowe Realtek AC97 audio zintegrowana Sterowniki płyty nowe MSI. Mogę rozmawiać tylko przez Skype, reszta nie działa.Przeszukałem internet i nie znalazłem porady na ten temat poza jedną na stronie Microsoftu żeby przesuwać wodziki przyspieszania sprzętu ale to nie pomaga i tyle po polsku jest więcej po angielsku ale nieznam tego proszę o pomoc wielkie dzięki. mam xp sp 2 osobno zainstalowany czy jest bezpieczne odinstalowanie sp 2 i ponowne zainstalowanie

meredes

Sprawdzałeś mikrofon na innym pececie ?

Podaj nazwę mikrofonu.

ja mam taki sam problem mam problem z uruchomieniem mikrofonu,robiąc testowanie w zakładce dzwięki i urządzenia,głos, otrzymuję taki komunikat Wystąpił błąd podczas instalacjiDirectPlay Voice kod błędu 0x8004005 i dalej System Windows nie może wykonać polecenia, DpvSetup.exe.

moj sprzet ; Nvidia®nForceAudio

nvapu.sys wersja 6.14.o442.0030 mam directx 9c moze wy cos poradzicie bo ja nie wiem