Problem z mikrofonem

Mam mikrofon „Hama Mikro-Clip CS 460” Problem w tym, że nie działa :cry: Podłączyłam go z tyłu kompa a dokładnie karty dźwiękowej. Ustawiłam w dźwiękach, że istnieje mikrofon i ustawiłam opcje nagrywania. Testowałam nawet urządzenie A TU NIC! !!

HELP :frowning:

sprawdz w starcie>programy>akcesoria>rozrywka>regulacja glosnosci

wtedy zobacz czy czasem mikrofon nie jest wyciszony a jak to nie pomaga to wez jeszcze raz wlacz ta regulacje glosnosci a potem opcje>wlasciwosci>nagrywanie i zaznacz mikrofon przy odtwarzaniu tez zaznacz mikrofon

czy mikrofon nie jest wyciszony ??? czy nie jest zaznaczona opcja alternate mikrophone???

tak przewaznie jest w windowsie xp

Wszystko mam załączone nawet teraz sprawdzałam i nic!! Czy rzeczywiście XP może mieć na to wpływ? To jaki jest sprawdzony mikrofon, widzę że nie ma co wierzyć sprzedającym :-x

Zrób tak jak napisałem

Panel sterowania>>Dźwięki, mowa i urządzenia audio>>Dzwięk i użądzenia audio>>Głos>>Testowanie sprzętu.

Zrób wszystko według tego co się będzie pojawiało, powinien zadziałać. :smiley:

może sprawdź mikrofon u kogoś innego na innym kompie! !!

Sprawdzałam wszystko wg Twoich wskazówek niestety nic. Muszę chyba zobaczyć czy na innym komputerze będą takie utrudnienia.

A kto z Was ma mikrofon moze polecicie mi jakiś. Tylko proszę, żebym mogłas obie na niego pozwolić (czyli nie za drogi) :smiley:

Najtańszy jest Media-Techa za ok. 10zł :smiley:

Ja miałem problem z mikrofonem. Odsunęłem obudowę, docisnęłem wtyczkę i… mikrofon działa 8)

Sprawdzałam u kolegi u niego działa a również ma XP mam już dosyć jutro rozbiore DRANIA (komputer) Zobaczymy czemu się buntuje! !!

Dzięki za porady życzę udanej nocki ŚWIĘTOJAŃSKIEJ :smiley: