Problem z minimalizacją gier

mam problem i jak włączy jakąś gry np. cs 1.6 lub sampa to gre mi minimalizuje do paska;/ jak to przestawić zeby tego nie robiło?

zazwyczaj minimalizuje sie przez jakas aplikacje sprobuj powylanczac nie potrzebne programy z pasku i odpal gre

no moze i to cos pomoze ale kiedys grałem i normal miałem włączone gg i aresa a teraz z samym aresem i sie tak dzieje :confused: :frowning: :?:

Wciśnij CTRL+ALT+DELETE, w zakładce aplikacje powyłączaj wszystko, w zakładce procesy, kliknij na “nazwa uzytkownika”. Wszystko poukłada Ci się wg nazwy użytkownika i nie wyłączaj nic z “Usług lokalnych”, “Usług sieciowych”, “Systemu”. Interesują nas tylko procesy z nazwą Twojego konta. Możesz wyłączyć wszystko oprócz Explorer.exe, Rundll32.exe, taskmgr.exe, ctfmon.exe (tak mi się wydaję). Ale UWAŻAJ, jak powyłączasz resztę procesów, może wzrosnąć znacznie wydajność, bez minimalizowania gry, ale wyłączysz również sterowniki i inne programy, więc lepiej potem zrestartować komputer, żeby sterowniki itp. po włączały się na nowo.

Pozdrawiam :wink:

:open_mouth: jestes L007???

coo? :stuck_out_tongue: