Problem z minimalizującymi się grami

Mam problem. Możecie powiedzieć że głupi ale to jest naprawdę irytujące. Otóż podczas grania, obojętnie w jaką grę, sama się co jakiś czas minimalizuje. Czym może to być spowodowane? Dodam że nie wciskam żadnych kombinacji klawiszy (np. Alt + Tab). Nie mam też żadnego wirusa na kompie. Nie wiem czy to pomoże ale podam:

Windows XP + SP2

1.00 GB RAM

120 GB dysk

Karta graficzna Ati Radeon 9550 128 MB

Procesor AMD Sempron 2600+ 1,61 GHz

Logi HijackThis:

barti2012

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jest na 100% wina wirusa, musisz zrobić gruntowne skanowanie + skanowanie antywirusami on-line może to coś pomoże bo z mojego doświadczenia miałem taką sytuację 2 razy i nic nie pomogło dopiero format kompa, to samo działo się u kumpla.

No, aktualnie sprawdzam Avastem, sprawdzę czy coś wykryje.

Jeszcze dziwna rzecz mi się dzieje. Przy włączaniu kompa, to okienko powitalne “Zapraszamy” czekam z 30 sekund, i po chwili włącza się czysty pulpit. Bez paska startu, bez niczego. I po jakichś 15 sekundach dopiero wszystko się pojawia. I zaraz jak podłączę się do internetu (Netia 1Mb/s), cały komputer zawiesza się na jakieś minutę, może półtorej i znowu wszystko jest w porządku. Też nie wiem czemu tak się dzieje.

Sprawdzasz tym programem :o On ci za duzo nie wykryje. Spróbój na skanerach On-Line Ad-Awarem i wieloma innymi programami i oczywiscie wstaw logi na forum i po tych zabiegach wszystko powinno wrócic do normy.

Ten probelm może być spowodowany wirusem. Na dodatek radzę przeskanować komputer w obecności Spywaru, koni trojańskich, malware itd.

Ok a który najlepszy skaner online proponujecie?

Tak przy okazji - avast niczego nie wykryl… :?

Tani czeski program…:? jego też by się przydało wymienić na inny, taki który pożera mało ramu i nie spowalnia internetu…

OK. MKS VIR nie wykrył niczego.

Jutro sprawdzę innym skanerem.

Aktualnie sprawdzam Kasperskim.

A tak przy okazji - jakiego antywirusa polecacie?

UWAGA! !!

Kaspersky znalazł 4 wirusy:

Wszystkie pominięte.