Problem z minkami na gg

Witam. Mam teraz Windowsa 98 a tutaj często ludzie mają problemy z nie ruszającymi się emotkami na gg. Co można zrobić aby one chodziły normalnie ??

jakie GG ? :-o

chodzi ci o emotikony które są już załadowane do gg czy te poza gg? bo jak te drugie to wejdź w opcje gadu gadu - ustawienia - komunikator - przyjmuj wiadomości graficzne do i ustaw na jaką nie dużą liczbą kb. możliwe że za mała ilośc udostępnionej możliwości kb uniemożliwia ruszanie się emotikonów

Opcje internetowe>>zaawansowane. Tam musisz mieć zaznaczon multimedia. Pokazuj animacje itd

detektyw - starsze GG 6.1

Te standartowe.

Wszystko jest i dalej minki raz “działają” czyli się ruszają a raz stoją w miejscu. Kiedyś jak miałem Win98 to też tak miałem. Niektórzy koledzy też tak mają. Przydał by się na to jakiś sposób :frowning:

A jak np. włączają je ręcznie z dysku (C:\Program Files\Gadu-Gadu\Emots\1*.gif), to są animowane :?:

Tak, są.

Powtarzam że to się zdarza po kilku minutkach rozmowy. Rozmawiam z kimś i po jakimś czasie minki się zawieszają.

Hmmm… Może firewall im je blokuje :roll:

Ja miałem taki sam problem. Emotka była animowana tylko przy pierwszym użyciu, a następnym razem już nie. Pomogło zainstalowanie Internet Explorera 6.0.