Problem z Mirror's Edge

Mój problem polega na tym, że gierka nie chce mi się w ogóle instalować. Naciskam setup, pojawia się czarne okienko z DOS-a i koniec. Mógłby mi ktoś pomóc???

gra orginalna

nie

No to masz odpowiedź, idź kup oryginał, nie będziesz miał problemów.

No i po raz kolejny (co nie oznacza, że piracenie gry jest czymś dobrym. Przeciwnie - nie mamy multi, fajnego pudełeczka itd.): kupienie gry nie oznacza, że nie będzie z nią problemów - przeciwnie. Producenci gier tworzą tak wymyślne zabezpieczenia do gier, że utrudniają grę tylko i wyłącznie uczciwym, kupującym gry graczom. Poważnie, tylko im. ile razy się zdarzało, że przez te zabezpieczenia legalni gracze mieli problem z uruchomieniem gry, ew. mieli inne problemy. A na torrentach full działająca bez żadnych problemów gra, bo piratom już w dniu premiery udało się ominąć upierdliwe zabezpieczenia… I weź tu bądź uczciwy. Później płacz tych_czy_tamtych ile to pieniędzy na piractwie stracili.

PS. Post taki off topic, nie odnoszę się konkretnie do tego przypadku. Ogólnie. To taki mój osobisty strajk przeciw zabezpieczeniom, które niczego nie zabezpieczają, a tylko irytują uczciwych.