Problem z misja 1 w kordonie w stalker Clear sky

Witam mam problem, ponieważ nie mogę znależć towaru dla Sierdowicza w misji gdzie trzeba pomoc gosciowi z armii za kratkmi dajac mu swoj pistolet a on niby nam powiedziec gdzie schowal towar, Wg poradnika powinien byc w losowym miejscu, jednak nie widze go na mapie wiec cos jest nie tak

Nie mam pojecia gdzie moze byc bo do znalezienia dal mi opis taki:

przed daniem pistoletu:

Ujmę tylko że gram na poziomie trudności mistrz a na początkującym poziomie trudności mówił, że paczka znajduje się nad jakimś młynem…

Po wręczeniu pistoletu koleś mówi nam

Żaden punkt odniesienia nie pojawia się na mapie. Mam najnowszego patcha… Co muszę zrobic??

Nie dawaj mu pistoletu, tylko pomów z nim i idź do przywódcy Stalkerów (budynek obok), on Ci da misję abyś rozwalił bandytów, gdy ich rozwalisz, wracasz do bazy tam gdzie siedzi więzień i mówi Ci gdzie jest schowany towar.

wlasnie wczesniej rozwalilem bandytow i nagrode odebralem (wlasciewie powinienem odebraczamiast tego byl tylko info ze dostaje kasea tu z kasy nic) potem poszedlem do goscia no i tak to przebiegalo… ale w patchu 1.0.0.5 mi sie grafa popsula bo mam najnowszy sprzet jaki moze byc do kupienia i mialem wczesniej jakies 35-20 fpsow teraz mam na tych samych ustawieniach max 5 fpsa ;/

Z tego co zauważyłem to miejscówka tej paczki dla Siedrowicza generowana jest losowo. Za drugim razem jak grałem miałem ją w innym miejscu. :smiley: