Problem z misją Eagle's Nest II w Project I.G.I


(Arti73) #1

Mam problem z misją Eagle's Nest w Project I.G.I. Kiedy przedrę się przez wrogów i dochodzę do bunkra, który jest oznaczony numerem 1 na mapce nie mogę do niego wejść. Tzn. nie wiem jak przejść przez siatkę. Okrążyłam ją dookoła, ale nie da się po tym ogrodzeniu wspiąć :cry: Będę wdzięczna jeśli ktoś mi powie jak mam się dostać do tego bunkru.


(Mafioz09) #2

Niewiem dokładnie coto za misja, ale Pewno coś ominełaś jak w misji get priboy, :mrgreen:


(Qoompel) #3

Opisz dokładnie tą misję.

Ale... czy to nie jest misja, w której schodzi się w dół z dużego wzniesienia, potem dochodzi się do bramy, za którą stoi samochód (ciężarówka) ? Jeśli dobrze kojarzę, to trzeba wcisnąć przycisk w "stróżówce" i dopiero potem wejść.


(Arti73) #4

mafioz nic nie mogłam ominąć, bo w tej misji jest tylko jedno zadanie oznaczone numerem 1 :mrgreen:

spyker nie to nie jest ta misja. Jest to misja przed ostatnia. To druga część misji Eagel's Nest, która kończyła się zjazdem kolejką linową. W tej misji jesteśmy w takim jakby lekko zrujnowanym zamku...

Najpierw idziesz z tej kolejki podziemnym tunelem, a potem wkraczasz na taki jakby dziedziniec zamkowy :mrgreen: Może dam kilka screenów:

To ta kolejka z początkowego filmiku:

Podziemny tunel:

Trochę z zza murów:

No i ten bunkier, do którego nie wiem jak sie dostać (jak pokonać siatkę):

Mam nadzieję, że to pomoże skojarzyć :mrgreen:


(Mafioz09) #5

Wiem coto za misja, ale niepamiętam jak ją przejść dokładnie, ja gdzieś w lewej części mapy chodziłem i tam gdzieś było przejście, chyba gdzieś tam sie schodziło. A nie tam za tą siatą.

na tym screenie chyba coś w tym budynku po lewej trzeba było zrobić.

Chyba gdzieś w którymś budynku było zejście pod ziemie.


(Arti73) #6

mafioz przejście rzeczywiście było po ziemią, ale było do niego wejście w innym budynku :mrgreen: ale dzięki za wskazówki :mrgreen: :mrgreen:

P.S. Kolejna gra, którą przeszłam (najtrudniejsza jak dla mnie) - Project I.G.I :jupi:


(Mafioz09) #7

Gratuluje, teraz leć do sklepu po I.G.I 2 CONVERT SRIKE i przechodź, jak będziesz z 2 miał problem to jakby co pisz, bardziej pamiętam misje w I.G.I 2 chociaż 2 chyba łatwiejsza niż 1 jest chyba, ale jest taka misja że jak robisz cele po kolei to niezaiczysz np. zabijasz gości przy punkcie 1 i punkt 1 rozwalasz i idziesz do punktu 2 i znów z gościami sie strzelasz, to nieprzejdziesz za Chiny, bo zanim rozwalisz punkt 2 to zestrzelą samolot i koniec misji. 2 lepsza niż cześć 1 I.G.I mój wujek w I.G.I 2 gra nadal i przechodzi chyba 5 raz jak nie więcej, i jeszcze mu sie nie znudziło, może zrobią następną część. Jak myślicie???


(Arti73) #8

Dzięki :mrgreen:

Na pewno w to zagram, bo już mam miejsce na tą grę na dysku przeznaczone, ale najpierw muszę pograć w jakiegoś FPS, bo dawano nie grałam, a I.G.I to taka bardziej skradanka.

Jak tylko będzie taki nie do rozwiązania to na pewno będę pisaŁA :mrgreen:

Kiedyś całkiem przypodkowo w Google natknęłam się na tytuł jakiegoś tematu, na którymś forum: "Kiedy będzie I.G.I 3: Irak?" Ale nie wiem nic na temat tej gry...