Problem z mmks_vir 2005

Mam problem takiego typu, że licencję do tego programu jeszcze mam na wiele dni i wczoraj instalując program ten od razu go zaaktualizowałem. Dzisiaj już mam wyłączoną opcję mks_update i nie mogę ściągnąć aktualizacji, dlaczego tak się dzieje i czy po czasie ta opcja się włączy?

Proszę was o odpowiedzi na ten temat. Siema!

Po kliknięciu prawym przyciskiem na ikonkę MKS-a w tray’u, powinieneś mieć na samym dole opcję Aktualizuj instalację - nie ma jej?

Czy jak klikasz aktualizację to nic się nie dzieje…

MKS-Vir dodaje update do menedżera zadań i uaktualnia go, kiedy na serwerze są nowe bazy do niego

Co znaczy, że opcja mks-update jest wyłączona? Gdzie to jest pokazane?

Klikam na ikonkę mks-vir prawym przyciskiem myszy w pasku zadań u dołu ekranu na dole i klikam na opcję mks_update i nic się nie dzieje. Ja myśle że po jakimś tam czasie ta opcja automatycznie się włączy i wtedy będę mógł ściągnąć nowe aktualizacje do tego antywirusa. Co o tym myślicie?

Czyli najprawdopodobniej nie ma aktualizacji.

MKS tworzy w menedżerze zadań swoją pozycję codziennego aktualizowania, więc program samoczynnie się aktualizuje :slight_smile:

Zobacz - ja mam 15 dniową wersję MKS-a 2005. Ale nasze paski zadań, oprócz informacji, że do końca abonamentu został 1 dzień, wszystko powinieneś mieć tak samo:

mks7sh.th.jpg

Porównaj - masz obie opcje na dole?

Uruchom mks_update oraz Aktualizuj instalację?

kosz

Ja nie widzę, żeby temat opiewał ocenę MKS-a , tylko chodzi o pomoc w aktualizacji. Więc zostaw dla siebie takie uwagi proszę ja Ciebie bardzo grzecznie…