Problem z MMS-ami w Erze :(

(Cesc 93pl) #1

Witam!

Mam problem z odbieraniem wiadomości MMS, bo gdy juz dostane przychodzi taki SMS "Otrzymałeś wiadomość MMS. Wejdz do przeglądarki internetowej, wpisz adres http://mmcp.era.pl ,a następnie numer swojego telefonu i kod:******", tylko ten kod ma cyfry i litery.

Nie wiem co z tym robić. Jak to odebrać?? Proszę o pomoc!! Mój telefon to Sony Ericsson D750i.

Czy jest możliwość odebrania tego przez telefon?

(Yaropn) #2

Hej! Musisz zadzwonic do Biura Abonenta Ery i poprosic ich zeby przeslali ci plik z konfiguracja odbierania MMS-ow przez Twoj telefon lub sam ustawic. Potym jak ci przysla i zapiszesz ten plik w swoim telefonie wystarczy wylaczyc i wlaczyc komorke. Sprawdz czy masz aktywowana usluge MMS. Co do logowania sie na stronie zeby obejrzec swoje MMS-y to podajesz chyba jako haslo 4 ostatnie cyfry kodu PUK lub ustalone haslo. Zreszta jesli zazwonisz do Biura to tam sie wszystkiego dowiesz. Milego odbierani MMS-ow. :stuck_out_tongue:

(Cesc 93pl) #3

Wielkie dzięki za pomoc. Niedawno aktywowałem MMS-y, a teraz zadzwonie do Ery to może dadzą tę konfiguracje. Dzięki za pomoc.