Problem z Modern Warfare 2 (zwalniająca animacja)

Witam

Zakupiłem dzisiaj nowe Call of Duty Modern Warfare 2. Instalacja przebiegła bez problemu ogólnie wszystko ok. Przeszedłem już trochę gry i mam taki problem: co 10 albo 15 minut płynność rozgrywki spada mi do 1 - 2 klatek na sekundę po czym po 2 - 3 minutach wszystko wraca do normy. Jest to strasznie uciążliwe bo nie mogę grać normalnie:( Sterowniki do Grafiki (9600MGT) najnowsze ze strony NVIDIA. Przeinstalowywałem i nadal to samo:( Co z tym zrobić żeby było dobrze?

Pozdrawiam

Ja też tak miałem na Radeonie 4850, wniosek z tego taki, że to wina gry. Fajnie, że jest na Steamie to nie trzeba będzie szukać poprawek…

U mnie było to samo (też mam Radeona 4850). Zainstalowałem AMD Game Fusion: http://www2.ati.com/misc/fusion/AMDFusion.exe i problem zniknął.

Ta aplikacja jest przeznaczona tylko dla użytkowników z procesorami firmy AMD i kartami graficznymi ATI.

Ja co prawda mam kartę ATI, ale procesor mam Intela, a Łucio ma kartę NVIDII.

Niby nic się nie stało, ale na przyszłość staraj się sprawdzać rzetelność swoich porad zanim zepsujesz komuś kompa :twisted:.

Większych bzdur nie słyszałem.

Może nie jestes sam z tym problemem ale karta 9600M GT nie jest super i nie oczekuj z niej zbyt wiele.

I tak btw to chyba grasz na laptopie?