Problem z moim forum!

(Djkarolek) #1

Mam problem z Moim Forum jak chce dodac Obrazek pod Profil taki jak tutaj jest na niebieskim tle DJ KAROL to mi wyskakuje "profil zaaktualizowany" a nad tym taki bład

Warning: move_uploaded_file(./images/photos/d438f02541d4a1a0eb8ab.jpg): failed to open stream: Permission denied in /hosting/srv.hu/k/a/karol651/phpBB/profilephoto_mod.php on line 239 Warning: move_uploaded_file(): Unable to move '/tmp/phplJAzi4' to './images/photos/d438f02541d4a1a0eb8ab.jpg' in /hosting/srv.hu/k/a/karol651/phpBB/profilephoto_mod.php on line 239

Moze bedzie ktoś w stanie mi pomoc bede bardzo wdzieczny bo ja juz rady nie daje z tym forum :frowning: :frowning: :frowning:

(Ryan) #2

Brak prawa zapisu na serwerze z poziomu PHP. Poczytaj o hostingu - może tylko niektóre katalogi umożliwiają zapis (i tam przenieś katalog składowania awatarów). Ewentualnie skończyło się miejsce. :wink:

(lazikar) #3

Chmody są ustawione dobrze wszystkie potrzebne na 777> Problem w tym ze Karol ma problem. Ja zalogowałem się na jego konto i bez problemów avatar się zapisał. :smiley:

(Djkarolek) #4

A moze wiecie co z tym zrobic :(Bo ja juz nie wie co z tym zrobic

u.JPG

Moze mi ktos powie co z tym zrobic zeby tych kodów nie było tylko to co ma byc :slight_smile:

(Ryan) #5

Może wina leży w przeglądarce? Nie mam lepszego pomysłu...

(Djkarolek) #6

Mówisz Ze to moze byc wina Internet Explorer-a??? bo nei wiem :frowning:

(Dragonlnx) #7

Sprawdz w Operze/Firefoksie 8)

(lazikar) #8

To nie wina przegladarki a błedy w skrypcie forum. Forum juz naprawiłem wiec i temat jest nieaktualny. :smiley: