Problem z moją karta grafiki GTX280 oraz monitorem LG W2452V

(lukaszintel86) #1

Witam was moi drodzy koledzy

Mam do was pewne pytanko, od pewnego czasu miałem problem z zainstalowaniem sobie Windows 7

Dziś robiłem testy i nie wiem czemu ale po wgraniu sterowników ekranu najnowszych mój monitor LG wo-gule nie odpala, jest tak jakby no-signal nie wiem właśnie czym to jest spowodowane, posiadam tak jak widzicie kartę GTX280 Galaxy jest producentem, jedyne sterowniki które pasują i po których mój ekran nie gaśnie i przechodzi w stan no signal to te oznaczenie:

182.08_geforce_winvista_64bit_international_whql

Tylko na tych sterach działa mi Panel LG W2452V, podczas próby wgrania nowszych sterowników nie mam ekranu, czym to może być spowodowane, wiecie może miał ktoś może już taką sytuacje z was ?

Dziś właśnie próbowałem dokończyć instalację po omacku Windows 7, udało mi się to wbiłem w tryb safe mode, wywaliłem te stery co dograła 7 i tylko na tych ekran mi odpala, czym to może być spowodowane ?

Pobrałem z internetu rożnego rodzaju sterowniki i dalej panel nie odpala:

185.85_desktop_winvista_64bit_international_whql

186.18_desktop_win7_winvista_64bit_international_whql

190.62_desktop_win7_winvista_64bit_international_whql

(klaudek1974) #2

Witam! Miałem podobny problem z kartą 9800GTX+. Po wgraniu sterowników nowszych jak 178. obraz na monitorze robił się czarny z tym ze monitor się nie wyłączał. Okazało się ze trzeba zaktualizować bios karty graficznej i po tym już wszystko działa. :wink:

(lukaszintel86) #3

rozumiem, powiedz mi tylko czy to jest trudne ?? w sumie tego nigdy nie robiłem a nie chciałbym uszkodzić karty

(klaudek1974) #4

W moim przypadku wszystko było na stronie producenta karty. Czyli program do aktualizacji jak i bios z stamtąd pobrałem. Sama aktualizacja była dość prosta chodź przyznaje miałem koło siebie doświadczonego kolegi. Jednak sprawa u innego producenta kart może wyglądać inaczej dlatego, ja ci tu za wiele już nie pomogę. Ale najpierw musisz być pewny ze to jest właśnie problemem twojej karty. Pamiętaj, że wgrywanie biosu na kartę może zakończyć się źle.

(lukaszintel86) #5

wiesz co zrobiłem dziś sobie aktualizacje biosa do tej karty ale nadal nie wiem dlaczego nowe stery nie działają, działają tylko te stare steorwniki

(klaudek1974) #6

Wywal wszystkie sterowniki z karty, wyczyść rejestr na przykład tym RegVac 4.02.01

http://pliki.pcworld.pl/pc/programy/671 ... .html.html lub CCleaner 2.25.1025 http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr ... 13061.html

i zainstaluj od nowa stery. Może to pomoże.