Problem z moją myszką od kompa( kółko wariuje)

no czesc. juz nie mam siły zeby z tym walczyc i proszę was o pomoc. Chodzi o moją myszke od kompa. Jest laserowa-kable wszystko jest podłączone, bo działa bez zarzutów, poza kólkime miedzy przyciskami ( wygodniejsze w przeglądaniu str intr i nie tylko) chodzi o to ze jak jestem na jakiejs str i przewijam kółkiem w górę i w dół to zupełnie str wariuje-tzn obraz przesówa sie albo w górę albo w dół, ale nie kro po kroku tylko zaraz o cały obraz przeskoczy. Kiedys miałam ez ten problem ale samo sie jakos naprawiło, działało ok-i teraz znowu. co o tym myslicie co?? w ustawieniach myszy mam ustawione ( zeby o 1linie odraz przesówał sie ale nic to nie daje) a jesli rozkręce musz laserową i zobacze co jest z ta kulka to stanie sie cos?? jak reAuja wogóle laserowe mychy na rozkręcanie?? prosze pomózcie mi… Dzieki wszystkim.buiaczki

“…a jesli rozkręce musz laserową i zobacze co jest z ta kulka to stanie sie cos??..”

Nie znajdziesz Karolciu w myszce laserowej kulki :slight_smile: Jak sądzę miałaś na myśli rolkę :slight_smile: Możesz ją rozkręcić delikatnie i rozłożyc na części pierwsze i wszystko ładnie przeczyścić , ale nie jestem pewien czy to rozwiąże Twój problem , gdyż nie wiem czy przyczyna tego problemu leży po stronie myszy…

Adam24 ma racje. Karolcia spróbuj podłączyć mysz do innego komputera, albo podłaczyć do tego inną z rolką

Może spróbuj sprawdzić rolkę myszy na innej przeglądarce . Ja kiedyś tak miałem , że na Operze stronki przewijały się poprawnie , a na IE się cieło. 8)

Jeśli używasz Firefoxa to wejdż Narzędzia>Opcje>Zaawansowane i pobaw się opcjami:

Używaj automatycznego przewijania i używaj płynnego przewijania