Problem z "Monitor niezawodności" w Viście

czy orientujecie się gdzie włączyć monitor niezawodności w Viście

monitorniezawodnosciwd4.th.jpg

sądzę że mam wyłączony gdyż jak widać na screenie zatrzymał się na 25 grudnia 2008 :o

nie pamiętam abym cokolwiek zmieniał w ustawieniach, teraz zacząłem grzebać w narzędziach administracyjnych i znalazłem właśnie to.

dlatego rejestr monitora stanal na dacie 25.12 bo system nie wykryl zadnych bledow i tym podobnych moim zdaniem nie masz czego sie martwic u mnie w rejestrze jest tak samo zatrzymal sie na dacie 12.11.1008

jeśli jest tak jak mówisz to dlaczego dzisiejsze zawieszki systemu (explorer przestał odpowiadać), firefoxa i innych nie są uwzględnione?

mam tak samo i sie nie martwie a wszystko mozliwe ze nie sa to bledy az tak grozne o ktorych system cie informuje spruboj odinstalowac jakis program niepotrzebny tobie i wtedy zobaczysz i mozliwe ze bedziesz musial odpalic kom jeszcze raz

// Połączono posty.

i zajzyj pod zakladke raporty i tam zobacz czy masz jakies nowe notatki dotyczace tych paru dni

ok dzięki, będę drążyć temat :slight_smile:

teraz zauważyłem jeszcze coś, w dniach wcześniejszych niż 25 grudnia odnotowane są wpisy dot. “aktualizacji systemu Vista” że zakończone sukcesem.

ale nawet dziś zainstalowałem parę aktualizacji poprzez Windows Update i nie ma o tym nic w monitorze. Po 25 grudnia było kilka aktualizacji i nic na ten temat.

Coś jest nie tak…

qrs ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

emil12300 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go ponieważ nie używasz polskich znaczków (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń). Proszę więc o poprawienie wszystkich swoich postów w tym temacie pod kątem polskich znaczków, przy użyciu przycisku zmien.gif

a może mam wyłączoną jakąś usługę która tym zarządza?