Problem z monitorem albo sterownikami nie wiem help!

Siema mam problem a więc mam karte graficzną nvidia geforce 315 i gdy jestem na normalnym trybie kompa i mam podłączony kabel z przejściówka to kolory są pozmieniane biały to różowy róż to biel i jak podłączam 2 kabel bez przejściówek to włącza się komp pisze zapraszamy i się wyłącza monitor znaczy nie czyta kabla tak jakby a jak robie tryb awaryjny to czyta kabel bez przejściówek i są normalne kolory a 2 kabla nie wykrywa , jeśli to wina sterowników to mam wersje 8.17.12.5936 a data sterownika to 2010.08.08 r pisać jak to rozwiązać

Ogólnie może to być wina kabla bądź sterownika, w sterowniku zapewne masz wyłączony drugi post. A jako, iż w awaryjnym nie ma żadnych sterowników, działa na domyślnym :slight_smile:

W awaryjnym usuń obecny sterownik i zainstaluj nowy ze strony producenta, ew sprawdź ustawienia :slight_smile:

Dobrze by było jak byś przed tym przetestował kable (jeśli masz taką możliwość)

mam pytanie jak sprawdzić jaką mam dokładnie kartę wiesz żeby nie ściągnąć jakiegoś gówna z innej strony albo nie to co mam a i jeśli odinstaluję sterownik i zainstaluję zły to co się stanie ?

Ściągnij everest tam wszystko znajdziesz :slight_smile: