Problem z monitorem. Cień odbicie

Witam drogich specjalistów. Posiadam monitor ACER AL2016W. Mam od niedawna problem z nim a dokładnie (nie wiem jak wam to opisać), np. mam otwarta stronkę www, i tam jest jakiś tekst .W każdym wyrazie, ostania litera ma przezroczyste odbicie koło siebie dotyczy się tez niektórych obrazków. Mam kartę graficzna GeForce 9600 GT 512 Mb http://www.nvidia.pl/object/product_geforce_9600gt_pl.html, najnowsze sterowniki 285,62 system vista ultimate 64x. Zapotniałem dodać : gdy nacisnę na monitorze “AUTO” obraz przysuwa się w duł a na górze troszeczkę zostaje czarnego tła w tym momencie próbowałem ustawić inna rozdzielczość ale to nic nie daje automatycznie pulpit przesuwa się. Dopiero zrestartowanie komputera usuwa wszystkie problemy. A i próbowałem reinstalacji sterowników i raz pomógł ale znów dalej ten problem . Panowie gdzie tkwi diabeł ?? Pomóżcie!!

Dodane 02.01.2012 (Pn) 18:24

Temat do Zamkniecie . Rozwianie przyszło w “Grudniowe biuletyny bezpieczeństwa Microsoftu”. Nie wiem co tam się dokładnie zainstalowało , ale pomogło w 100%