Problem z monitorem i napięciem

Witam!

Otóż pewnego razu udałem się do mojej ciotki w celu naprawienia komputera bo “nie działa”

Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że problem tkwi tylko i wyłącznie w monitorze, monitor podłączony do prądu(LCD Della) miga, nie jest on podłączony do komputera ale tylko i wyłącznie do prądu.

Sprawdziłem na innym monitorze i pojawił się ten sam problem - monitor cały czas dziwnie migał będąc podłączonym tylko i wyłącznie do prądu.

Nie jestem w stanie nic zrobić ale wydaje mi się, że problem tkwi w napięciu w całym domu - sprawdziłem wszystkie kontakty i problem był ten sam.

Proszę o pomoc od osób wiedzących jak sobie z tym poradzić.

Pozdrawiam!

Jak masz taką możliwość to spróbuj podłączyć go do gniazdka w którym wiesz że niema problemu z napięciem, i zobacz czy działa najpierw menu monitora (opcje jasności itp.) a później spróbuj go podłączyć do komputera i zobaczyć czy działa.

“miga” to znaczy że miga mu jakaś lampka czy ekran zaczyna mrugać czy konkretnie co bo nie bardzo rozumiem

cały ekran mruga, podłączałem go u siebie i działał bez problemu

-jeżeli problem dotyczy mieszkania prywatnego -to trzeba naprawić samodzielnie /jeżeli instalacja/

-ale może być wina Energetyki -to trzeba wezwać i niech dokonają odpowiednich pomiarów,

-…