Problem z monitorem LCD

Witam.

Wczoraj miały u mnie miejsce przerwy w dostarczaniu prądu a sam prąd miał wygląda na to b.słabe napięcie.

W czasie gdy prąd był włączyłem kompa - sam komp chodził bez zarzutu ale… monitor najpierw nie chciał sie włączyć a gdy juz się włączył pokazały się an nim pionowe pasy w kolorach tęczy.

Po resecie obraz wrócił ale był bardzo zamazany i przechodziła przez niego tzw. “sieczka”.

Dzis wszytko wróciło do normy jednak obraz pozostał nieco zamazany ( nieznacznie ale jednak :slight_smile: ) i nie moge wejść do jego menu ani odświerzyc obrazu.

Moja prośba do Was będzie nieco dziwna - mianowicie co zrobic aby monitor powrócił do stanu ze wczoraj :?:

Chodzi o to iż tata obiecał mi nowy monitor gdy ten diabli wezmą :smiley: :smiley:

Witam!

Cofnąć czas, albo użyc pięści lub też użyć dużego magnesu. Generalnie jakieś wstrząsy, możesz też rozkręcić obudowę i troszkę “poszperać” wewnątrz.

Jest milion sposobów jak coś popsuć.

A którego sposobu użyć żeby tak jak mówiłem obraz był zamazany i przez monitor przechodziły kolorowe pasy :?:

Hej!

Nie wiem… nigdy nie psułem monitora LCD.

Ja bym się bał, ze przeze mnie będą przechodziły kolorowe pasy :?

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Heh a ja sie nie boję :smiley:

Czyli co mam zrobić :smiley: :?:

Rzuć o ścianę, może tata się nie zorientuje. A jak się zorientuje to i tak kupi nowy, w końcu nie będziesz miał na czym pracować?