Problem z monitorem "poza zakresem pracy" help

Gdy ustawilem w ustawieniach nvidii najwieksza rozdzielczosc, na monitorze ukazal mi sie czarny ekran i napis “poza zakresem pracy” po czym zrestartowalem komputer i po wczytaniu loga windowsa nastepuje wlasnie ten komunikat. Dodam ,ze mam 2 karty graficzne: Geforce FX 5500 i druga zintegrowana odlaczylem ta pierwsza i mi sie komputer normalnie wlaczyl.Z gory dziekuje za odpowiedz.

No ukazał się i co dalej?Jaki jest problem?Teraz monitor się nie włącza?Opisz dokładniej.

1.Wlaczylem ustawienia nvidi i ustawilem najwieksza rozdzielczosc po czym ukazal sie czarny ekran i napis poza zakresem pracy.

2.Zrestartowalem komputer i po wczytaniu sie loga windowsa xp pojawil sie z nowu ten napis.

3.Otworzylem komputer i wyjalem karte graficzna Geforce FX5500 i zostawilem ta druga karte zintegrowana.

4.Wlaczylem komputer z ta druga karta i sie normalnie uruchomil.

Areczek007 , odinstaluj sterowniki karty graficznej FX5500:

(START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY DRIVERS /usuń/).

Po zakończeniu instalacji nie uruchamiaj ponownie komputera, tylko go wyłącz.

Podłącz FX5500 do portu AGP.

Pobierz i zainstaluj ForceWare 56.72.

(aby pobrać kliknij na >> Primary Download Site << w okienku International ).

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Ustaw zalecaną rozdzielczość i odświeżanie ekranu dla Twojego monitora.

Jeżeli nie wiesz jak ustawić, to napisz jaki posiadasz monitor (CRT, czy LCD i ile cali).

Wielkie dzieki za pomoc