Problem z monitorem Samsung ...?

Witam

Od kilku dni na moim monitorze widać obok wyrazów, ikon programów itp poziome smugi, są one lekko widoczne ale już mnie zaczynają denerwować. Widac je wszędzie , w przeglądarce, edytorze tekstu, na pulpicie. Nie wiem czy to wina monitora czy też karty graficznej…

Jeśli ktoś wie jak ten problem wyeliminować byłbym bardzo wdzięczny.

Lesiu77

Witam zrób Screen-a i wzuć go bo nie wiem dokładnie jak to wygląda

Lesiu77 , od czego jest dział Hardware? Czytaj proszę opisy działów. Nazwij temat konkretnie.

A jak włączysz kompa to odrazu są te smugi czy po wczytaniu Windowsa??

Lesiu77 , nie słuchaj and1981 , bo on/a Ci źle mówi. Zrobienie screenshot’a nic nie da, nie będą wtedy widoczne te smugi. Musisz zrobić normale zdjęcie aparatem, przegrać na komputer, wysłać na fotosik.pl i tu na forum dać linka do zdjęcia.

a robiłeś coś zmieniałeś stery itp…?

A karta była podkręcana???

Kuchi. , to Ty źle mówisz. Skoro na screenie my zobaczymy smugi to znaczy to, że to wina karty graficznej / sterowników karty graficznej. Jeżeli my smug nie zobaczymy, to będzie oznaczało to wadę monitora.

Czyli screen jak najbardziej się przyda.

Zdjęcie nam nic nie powie bo na zdjęciu smugi tak, czy inaczej zobaczymy.

bez tego skrena też można popróbować ,a piszę bo miałem taki sam problem mam monitor z tv Sansung SyncMaster 941mp ,problem się pojawił jak wgrałem Vistę i wtedy inne stery , więc wydaje mi się że to nie wina monitora ,a z SAMSUNGA jak instaluję system od nowa dostaję aktualizację sterów do monitora i problemu nie ma

seba86mu, no chyba, że tak… Obstawiałem raczej, że to wada monitora, aniżeli karty grafiki… :wink: