Problem z monitorem

czytam :slight_smile:

Post 2

Ale mi drży cały czas bez przerwy non stop i to od dłuższego czasu, a od począdtku stoi w tym samym miejscu i na poczatku się nie trząsł, i tylko się trzesie w lewym dolnym rogu w górnych obydwóch rogach ale w dolnym prawym nie ,i na srodku ale już mniej, i co to może być może w ustawieniach?no niewiem:-(


Update

Opcja :arrow: Zmień

Golden Finger

Pytanie nie było skierowane do Ciebie :slight_smile:

Zrób tak jak Ci radzono i sprawdź monitor na innym komputerze.

A może do mnie ? Tu przepraszam, bo akurat nie czytałem :frowning:

ok sprawdze

To nie dział “Na Luzie” ani forum budowlane.

oba posty :arrow: Kosz

Byłam sprawdzić i una innym kompie jest dobrze, wiecie co zauważyłam, że odrazu tak mocno dwa razy zatrzęsie i potem jest wszystko dobrze nic ni trzęsie, ale po chwili znowu mocno się trzęsie, może coś jest w ścianach?ale cały czas tu stoi i przedtem nic nie było.??

jak na moj gust powinienes zrobic jak pisali wczesniej (tak na poczatek) monit pod pache i do kolesia (obojetnie) najlepiej poza chalupe i tam przetestowac, jesli dalej to samo to do serwisu z monitorem…chociaz jakis czas temu koles kupil sobie samsunga i mial to samo dokladnie (w dolnych rogach mu rwalo) przyjeli monitor i dostal zamienny na czas naprawy, byl to likom albo samatron. dzialo sie to samo tylko ze w mniejszym stopniu (ale sam fakt ze bylo to samo) najprawdopodobniej to albo telewizor Ci wadzi albo glosniki (mimo tego ze jest to daleko czy nie)…ja mam monitor IBM G74 po obydwu stronach 130 W kolumny ja wiem? z pol metra, do tego wieza, z 1 metr telewizor i nic mi sie niedzialo nigdy a to moj drogi monitor…niedlugo planuje LG LCD L1740B :slight_smile: i mam nadzieje ze tez nic niebedzie…zapytam jeszcze tego swojego kumpla co mial ten sam problem jak mu wyszlo z tym wszystkim i jak cos to dam znac

ok, dzięki :slight_smile: