Problem z Monitorem

Mam problem z monitorem przy niektórych grach przy włączeniu gaśnie monitor

Też mam ten poblem i dołączam si do prośby o rozpatrzenie tematu :wink:

Tak przy okazji mój monitor to AOC 7F

http://www.aoc.com/

Gaśnie, ale potem sam powinien się włączyć… Niektóre gry muszą zrobić “test” i dostosować opcje do własnych potrzeb.

ale jest to bardzo zadko ,jedna gra na sto.

jaka gra ?

jaki masz komputer .

Przyczyna moze byc zaslaby sprzet.

Ale najpierw napisz mi parametry.

To nie chdzi o gre…b o one chodzą mi dobrze np. NFS2 chodzi mi na ustawienikach na maxa a mam AMD 1800XP(podkręconego do 1.7GB) płyte MSI, KT4AV, GeForce420 podkręconego i 256DDR. Mój problem z monitorem nie jest związany z wymaganiami.

co do twoich ustawien na max detal to mi sie niechce wiezyc …ja mam AMD 3200+ 1.9 Ghz i 512 Ram i Radeon 9200 i chodzi mi na srednich detalach… .

NFSU2 chodzi ma na detalach ustawionych na maxa dlatego bo moja karta nie obsługuje np antyaliasingu,vsync i innych. Z tego właśnie wynika że ja mogę mieć ustawione wszystko na maxa i gra chodzi mi płynnie, a u Ciebie jak włączysz np. vsync to wzrastają wymagania.

antylisingi mam wylaczony…a wlasnie on obciaza najbardziej karte !!

ja miałem prblem że monitor mi się co prawda całkiem nie wyłanczał ale jak włanczałe gre to gasnoł a ta “lapka” co zwykle jak monitor jest właczony jest zielona była pomarańczowa. jak zainstalwoałem nowsze stery do monitora do problem zniknoł

Mi monitor się nie wyłącza, tylko pokazuje się obraz np.w fioletowym odcieniu.

Teraz jedno wyrachowane pytanie ,czy te gry sa orginalne ? :twisted: