Problem z Monitorem

(Dawid544) #1

Mam problem z monitorem przy niektórych grach przy włączeniu gaśnie monitor

(Bandita1991) #2

Też mam ten poblem i dołączam si do prośby o rozpatrzenie tematu :wink:

Tak przy okazji mój monitor to AOC 7F

http://www.aoc.com/

(Kos@) #3

Gaśnie, ale potem sam powinien się włączyć... Niektóre gry muszą zrobić "test" i dostosować opcje do własnych potrzeb.

(Koks497) #4

ale jest to bardzo zadko ,jedna gra na sto.

jaka gra ?

jaki masz komputer .

Przyczyna moze byc zaslaby sprzet.

Ale najpierw napisz mi parametry.

(Skylinegtrr34) #5

To nie chdzi o gre...b o one chodzą mi dobrze np. NFS2 chodzi mi na ustawienikach na maxa a mam AMD 1800XP(podkręconego do 1.7GB) płyte MSI, KT4AV, GeForce420 podkręconego i 256DDR. Mój problem z monitorem nie jest związany z wymaganiami.

(Koks497) #6

co do twoich ustawien na max detal to mi sie niechce wiezyc ..........ja mam AMD 3200+ 1.9 Ghz i 512 Ram i Radeon 9200 i chodzi mi na srednich detalach..... .

(Skylinegtrr34) #7

NFSU2 chodzi ma na detalach ustawionych na maxa dlatego bo moja karta nie obsługuje np antyaliasingu,vsync i innych. Z tego właśnie wynika że ja mogę mieć ustawione wszystko na maxa i gra chodzi mi płynnie, a u Ciebie jak włączysz np. vsync to wzrastają wymagania.

(Koks497) #8

antylisingi mam wylaczony..........a wlasnie on obciaza najbardziej karte !!

(Polko P L) #9

ja miałem prblem że monitor mi się co prawda całkiem nie wyłanczał ale jak włanczałe gre to gasnoł a ta "lapka" co zwykle jak monitor jest właczony jest zielona była pomarańczowa. jak zainstalwoałem nowsze stery do monitora do problem zniknoł

(Skylinegtrr34) #10

Mi monitor się nie wyłącza, tylko pokazuje się obraz np.w fioletowym odcieniu.

(Koks497) #11

Teraz jedno wyrachowane pytanie ,czy te gry sa orginalne ? :twisted: