Problem z monitorem

Mam od poczatku kiedy kupilem monitor problem z jasnosciom monitor jest ciemny to chyba kwestia starosci bo on juz troche ma lat albo ze jest ustawiony na domyslnych sterach bo ich niemialem jak go kupiliem.Monitor: MEDION MD1772D

Jeśli nie można dokonać już regulacji na monitorze,spróbuj to zrobić w sterowniku karty grafiki.

Lub nowy monitor.

na karcie sie da ale wtedy w windowsie jest jasno jak stopiedziesiat wiec to odpada zwykle jak grale w gry to ustawialem jasnosc ale jak w grze niebylo ustawiania jasnosci to byl proglem

cio to proglem 8)

przednia marka :hahaha:

:arrow: serwis

lub lepiej poszperaj w skarpecie za zaskórniakami i kup sobie porządny monitor :!:

wiem ze przed ale dopiero za rok mam urodziny w grudniu :evil: a za tom kase co teraz mam bede wymienial procka na atlona 64 3000+ :mrgreen:

a masz pozostałe podzespoły odpowienie? płyta, zasilacz?

…kup se waść słownik ort.

plyta: ECS P4S5A/DX+

a gdzie w programie everest home edition pisze zasilacz??? aha jakom plyte polecacie do atlona 64 3000+???

Nie pisze w ogóle. Zasilacz pisze pod obudowom. Trzeba jom zdjonć :wink:

dobra a co do tego procka polecacie??

Wentylator :wink:

Daro7 widze ,ze niemasz ochoty odpowiedziec nam co to jest

Jednak bylo by milo gdybys odpowiedzial ;/ Czy chodzi ci przypadkiem o ‘’ Problem’’ ?

jakbys przeczytal pare postow wczesniej to bys wiedzial o co pytam

tak jak sądziłem, gość napalił sie na procka a monitor mu sie sypie :wink:

DFI na nF4

Jak masz paściowatą zasiłke, to rownież i ona do zmiany!

Jak jedziesz na SDR-ach to tez wymiana na DDR :wink:

0,7l Ballantines + Coca Cola

z monitorem sie tak bawie juz ze 4 lata i mam sposoby np. na gre Project IGI

1 bo tam niema ustawienia jasnosci oto sposub: wlanczam piersze cod2(oczywiscie tez jest pojasniony jak wszystkie gry na moim komputerze) wylanczam cod2 i wlanczam Projecta i jest jasnosc z cod2 zupelnie przypadkiem to odkrylem i tak jest z paroma grami na moim kompie co niemajom ustawien gamy