Problem z monitorem

Witam , mam nastepujacy problem : otoz od dluzszego czasu moj monitor “nabiera roznych kolorów” tzn. świeci się np. na różowo czy fioletowo ,albo tez nabiera jasnych barw ,i “skacze” jakby .

MONITOR FIRMY BELINEA LCD 17

Juz 3 razy dalem do naprawy, ostatnim razem jak przedostatnio wymienili mi CTR ,ale to nie pomoglo. Moze ma to jakis zwiazek z karta graficzna? ? monitor mam dobrze podłączony do kompa;

Karta graficzna GeForce 6600

Teraz jak to pisze az sie boję,ze zaraz wyleci w powietrze ten monitor.

“skacze” caly czas, w sumie predzej przed 3 “naprawą” bylo nieco “lepiej”

PROSZĘ O POMOC CO MAM ZROBIĆ. Zaraz bede dzwonil do firmy maxdata.

Jednak moze znajdziecie jakies fizyczne przyczyny.

jeżeli się nie mylę to po 3 naprawie gwarancyjnej przysługuje Ci prawo wymiany sprzętu na nowy, lub zwrot gotówki. Chyba najlepiej będzie z tego skorzystać

A sprawdź kabel i podłączenie, może coś sie obluzowało!

Mój kolega tak miał, tylko że on walił w monitor i ten na chwile sie naprawiał. Potem sie okazało, że było obluzowane złącze :x

Sprawdź monitor na innym kompie,jak to samo serwis.

poprzekładaj kable poruszaj może to coś pomorze odłącz je i jeszcze raz włącz!

Dzięki Wam za porady, jeśli chodzi o kabelki to wszystko dokładnie podłączone. Wczoraj zadzwoniłem do serwisu i powiedzieli mi ,żebym wysłał im dane na maila i będą dalej działać w tej sprawie.

Predzej,gdy zadzwoniła mama, powiedzieli ,iż gwarancja podlega ciągłej naprawie monitora, nie wchodzi w gre zwrot kosztów ani wymiana na nowy.

Jednak będę się o to zabiegał, ponieważ jak widać naprawa nic nie daje, monitor poprostu fizycznie jest żle skonstruowany może .Wymiana CTR nie pomogła dwukrotnie.

Pozdrawiam.