Problem z monitorem

Cześć mam nastepujący kłopot przy właczaniu komputera nie chce mi się włączyć monitor w głośnikach słyszę wszystko normlnie jak włącza sie komputer odgłos skypa ale obrazu nie ma dopiero po kilkukrotnym resetowaniu go monitor się włącza pierwszym razem rozebrałem go w drobny mak wkładałem każdą cześć po kole ale nawet bez niczego monitor nie chciał się odpalić pomurzcie i powiedzcie od czego to może być. 3 miesiące temu dałem w nim wymienić wszystko i ładnie mi śmigał ale teraz jestem zmartwionym tym co się z nim dzieje przy właczaniu call of duty multiplayer gra mi się wiesza no chyba,że włacze ja zaraz przy odpalaniu komupetra. Pomuszcie proszę o odpowiedz

A nie podkręcałeś czasem procka?

nie nie podkręciłem procka mam AMD Athlon 3200+ na 2.01GHz

Możesz spróbować zresetować ustawienia BIOSu zworką na płycie głównej ale raczej to po prostu monitor nawala. Jeśli masz taką możliwość to podłącz do kompa inny monitor

OTy-kosmos.JNJN

A tryb awaryjny wchodzi.

Może wyszedłeś z parametrami poza zakres pracy monitora - ustaw 800 x 600 x 32 odświeżanie 85 Hz i zobacz teraz.

monitor mam LG flatrona 17calowy wiec standardowa rozdzielczośc to nie 800x600x32 tylko 1024x768x32 sprobuje ustawic to odswierzanie na 85Hz zawsze miałem na 60 miejmy nadzieje,że to pomorze