Problem z monitorem

Wiec mam taki problem , prosze nie pisac tutaj postow jak ktos nei wie jak mi pomoc. Konkretnie , chcac ominac haslo na biosie z komputera , wyjalem bateryjke , poczekalem 5 min, wlozylem bateryjke i jest spoko , nie ma hasla. Ustawilem nowe , zrobilem restart kompa i monitor nie dziala! wyswietla kratki ale nic wiecej pomoc

Możliewe że jakimś cudem przestawiła sie rozdzielczość monitora do takiego stopnia że monitor jej nie obsłóguje. Nie napisałeś co to za monitor i jaki system a przydało by sie.

No i co to za plyta gł.,grafika.Zresetowałeś bios ,możliwe,że musisz coś od nowa poustawiać

Wiec , plyta glowna ASUS A7N8X e-deluxe , grafika nVidia GeForce FX 5200 , windows xp prof , monitor jakis stary , okolo 7-8 lat firmy BRIDGE 17’

No i tu bym sie skłaniał do tego własnie co wczesniej napisałem ustawiła sie rozdzielczość lub odświeżanie do takich wartosci że monitor ich nie obsługuje, wymuś stan awaryjny może będzie sie dało zmniejszyć te parametry a jak nie to trzeba będzie podłączyć inny nowszy model monitora i ustawić rozdzielczość i odswieżanie.

Jezeli wyświetla ekran startowy biosu a dopiero potem po załodowaniu systemu pojawia się czarny ekran to jest to wina zbyt wysokiej rozdzielczości ew. częstotliwości odświerzania. Jeżeli nie wyświetla ekranu startowego biosu przyczyny należy szukać gdzie indziej.

No więc w ogole nie ma zadnego obrazu , tak jak pisal fiesta widocznie trzeba sie zwrocic z problemem w inna strone , moim zdaniem poszla karta graficzna i jestem tego w 100% pewien , ide jutro do naprawy z tym kompem , jak dobrze ze jest na gwarancji :smiley: