Problem z motką c650

Witam. Mam motkę c650 i jestem z niej bardzo zadowolona,ale od pewnego czasu nie mogę wgrywac zdjęć na kompa,ani wgrywac dzwonków.Zainstalowany mam program MPTi wszystko było OK,ale od pewnego czasu gdy chcę otworzyć folder to wyskakują mi dziwne komunikaty:

Picture-Żądanie odrzucone przez telefon[internal server error/0x50]

Audio,Video-Żądanie odrzucone przez telefon[Not found/0x44]

Przeinstalowałam program dwa razy,ale to nic nie pomogło.Kolega zainstalował program na swoim kompie i to samo,powiedział,że to musi być wina oprogramowania w telefonie.Dwa dni szukam softu do tej motki w necie i jak na razie nie moe znależć-najlepiej.żeby był w języku polskim.Czy może mi ktoś łaskawy pomóc?

Pozdrawiam

a jak ze sterami do kabla?

Nie instalowałam żadnych sterowników do kabla.Program do telefonu kupiłam na Allegro,zainstalowałam MPT_v2.0 PL,Następnie zrestartowałam komputer i zainstalowałam program MPT 2.21bPL i to wszystko-acha jeszcze wcześniej przed zainstalowaniem MPT_v2.0 PL,gdy podłączyłam telefon kablem do komputera,komputer zainstalował mi modem motoroli.Wszystko działało, komputer wykrywał mi telefon i mogłam zdjęcia wgrywać na kompa,a do telefonu wgrywać dzwonki.

Pozdrawiam.

Złączono Posta : 31.03.2006 (Pią) 8:50

Witam.Kończę już ten temat,problem już usunęłam.

Pozdro.