Problem z Motorola C650


(hevet) #1

Zakupiłem kabel do telefonu Motorola C650 do któredo była dołączona płyta ze sterownikami i programem mobile PhoneTools.Po zainstalowaniu programu i ściągnięciu wszystkich uaktualnień podłączam telefon ,Windows go wykrywa i instaluje sterowniki,następnie program próbuje się połączyć z telefonem ale kończy się to niepowodzeniem,dalej jest możliwość ręcznego wybrania modelu telefonu z listy,wybieram mój model,pojawia się obrazek mojego telefonum,ale cały czas pokazuje że nie może połączyć się z telefonem.Niewiem co mam już zrobić przeinstalowywałem program ale ciągle jest to samo.Czy wie ktoś jak mi pomóc?


(Boner3773) #2

hmm, do motoroli powinieneś zainstalować programik PST (pod moją stara kome motorolla c550 działał PST_6.3.1)

więc jak to zainstalujez powinno działać.


(hevet) #3

A masz może jakiegos linka skąd sciągnąć ten program próbowałem już z kilku stron na których jest link do programu ale wywala błąd że strona nieistnieje.


(Boner3773) #4

ok, zaraz zuploaduje, ale poczekaj chwilke bo 14mb.

podaje link:

http://rapidshare.de/files/29154229/PST_6.3.1.rar.html


(hevet) #5

Dzięki za program ale i tak nie chce działać ,cały czas pokazuje że nie może się połączyć z telefonem,chyba jest coś z nim nie tak.


(Pinio150) #6

Ja bym radził ci pobrać program do wymiany plików miedzy telefonem a komputerem ale nie wiem zskąd! Poszperam w necie i moze znajde ok!