Problem z Motorola C650

Zakupiłem kabel do telefonu Motorola C650 do któredo była dołączona płyta ze sterownikami i programem mobile PhoneTools.Po zainstalowaniu programu i ściągnięciu wszystkich uaktualnień podłączam telefon ,Windows go wykrywa i instaluje sterowniki,następnie program próbuje się połączyć z telefonem ale kończy się to niepowodzeniem,dalej jest możliwość ręcznego wybrania modelu telefonu z listy,wybieram mój model,pojawia się obrazek mojego telefonum,ale cały czas pokazuje że nie może połączyć się z telefonem.Niewiem co mam już zrobić przeinstalowywałem program ale ciągle jest to samo.Czy wie ktoś jak mi pomóc?

hmm, do motoroli powinieneś zainstalować programik PST (pod moją stara kome motorolla c550 działał PST_6.3.1)

więc jak to zainstalujez powinno działać.

A masz może jakiegos linka skąd sciągnąć ten program próbowałem już z kilku stron na których jest link do programu ale wywala błąd że strona nieistnieje.

ok, zaraz zuploaduje, ale poczekaj chwilke bo 14mb.

podaje link:

http://rapidshare.de/files/29154229/PST_6.3.1.rar.html

Dzięki za program ale i tak nie chce działać ,cały czas pokazuje że nie może się połączyć z telefonem,chyba jest coś z nim nie tak.

Ja bym radził ci pobrać program do wymiany plików miedzy telefonem a komputerem ale nie wiem zskąd! Poszperam w necie i moze znajde ok!