Problem z mozilia firefox

mam duzy problem,po zainstalowaniu mozili firefox2.0.0.11,chciałem dodać rozszerzenie abdlocka plus gdy nacisłem by go dodać przegladarka sie automatycznie zamkła naciskałem na ikonkę mozili by ja otworzyc ale ona niechce,postanowiłem odinstalować mozilię przeskanowałem cały komputer nod32 i wyczysciłem rejestr oraz wszystkie pozostałosci i mysle sobie może teraz sie uda i będzie ok,ponownie zainstalowałem mozilię a ona ni rusz nie chce się otworzyć prosze o pomoc.

spróbuj zrestartować kompa

Witaj.

użyj programu odkurzacz wyczyści ci komputer ze zbędnych plików użyj ruwnież prorgam CCleaner.

I być może pomoże, moim zdaniem polecam Ci Opere szybsze łądowanie stron lepszy wygląd poprostu Opera best

A jak Opera nawali (i tak bywa) to co polecisz?

Pytam, tak na wszelki wypadek, aby wiedzieć co dalej. :slight_smile:

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

A próbowałeś w trybie safemode?

BTW

A i tu sie mylisz. Opera jest pod tym względem najwolniejszą przeglądarką. Na oficjalnej stronie safari są porównania prędkości generowania kodu HTML w Safari 3, IE 7, Firefox 2 i Opera 9. Klik

Najwyraźniej rozszerzenie adbllock koliduje z innym.

Start -wszystkie programy -Mozilla Firefox[tryb awaryjny]przeglądarka uruchomi się bez dodatków i odinstaluj sprawce.

Co do Firefox’a i wtyczki Adblock Plus to wszystko powinno być ok, ponieważ moja przeglądarka jest takim przykładem (też mam zainstalowaną ta wtyczkę).

Zacznijmy od tego, że AdBlock Plus nie jest wtyczką, tylko rozszerzeniem!

Tak jak pisali poprzednicy, spróbuj uruchomić przeglądarkę w trybie Safe Mode lub innymi słowy wykonaj Standardową Diagnostykę - Firefox (zacznij od punktu 4 i wykonaj dalsze punkty, jeśli Safe Mode się nie uruchamia). Zwróć też uwagę, czy masz czysty system, tzn. wolny od wirusów i innego szkodliwego oprogramowania.