Problem z Mozillą, aplikacja zamyka się we wszystkich wersja

Mam problem z przeglądarką jak pisałem wcześniej, nie jest to natomiast problem wersji bo teraz dopiero widzę że wywala obojętnie jaką wersję. Jadę na jakiejś dużo wcześniejszej wersji i muszę się bardzo śpieszyć żeby to napisać bo zamyka mi przeglądarkę i chce zgłaszać błąd do producenta… Mam taką “imprezę” obojętnie na jakiej wersji Mozilli. Beta najnowsza też nie chodzi. Stare wersje 12, 14 itp też nie działają. Nod nic nie znalazł w systemie, Malwarebytes’ Anti-Malware też nic. Komp działa fajnie tylko z tym jest problem. I raczej nie może to być problem w postaci że tak już czasem ma, od lat korzystam tylko i wyłącznie z Mozilli i nigdy czegoś takiego nie było, przeinstalowanie nic nie daje.

Wcześniej miałem wirusy opisane na forum. Ale już pod tym względem jest ok.

Proszę o jakąś pomoc.

Pozdrawiam.

A ie9 idzie u Ciebie? Sprawdź sterowniki, bo coś uszkodzonego mogło pozostać.

Działa, chodzi jak ta lala. Sterowniki sprawdzone. W systemie nie widzę jakiś śmieci itp… a problem jest.

Menu Start -> Uruchom i wpisz " firefox.exe" -safe-mode" Program zostanie uruchomiony bez wszelkich dodatków bo to być może jakiś stary lub uszkodzony powoduje ten problem.

Sterowniki od Firefoxa? :lol:

Coś blokuje Firefoksa. Spróbuj odinstalować ff Vise Program Uninstallerem portable, oraz plugin player. Dokładnie w systemie wyszukaj wszystkie resztki Mozilla, firefox, potem poprawić Ccleanerem. Wtedy dopiero pobrać nowego ff i plugin player. Gdy to nie pomoże, wtedy trzeba ponownie odinstalować tym Vise Program Uninstallerem - firefoxa, plugin flash ff, Adobe media player do ie, shockwave do ie, bo w Macromedia są wpisy Mozilli, i wtedy poczyścić resztki i wszystko mozilla firefox z systemu i wszystkie wpisy mozilla firefox z rejestru. JetClean z DP wyczyści Ci resztkie w rejestrze i wszystkie nieprawidłowe ścieżki. Potem pobierz Adobe flash player i shockwave dla ie, firefoxa i do niego plugin playera.

Dziękuje wszystkim za pomoc. Komputer chodzi jak ta lala, lepiej niż wcześniej.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje. :smiley: :smiley:

grzegorz.d - napisz chociaż, co robiłeś i jak, że Ci wszystko chodzi lepiej. Przyda się ludziom w takiej konkretnej sytuacji. :slight_smile:

Witam.

Co racja to racja zawsze może się komuś przydać… więc jak kolega wcześniej napisał, pościągałem te dwa programy, od razu odinstalowałem wszystko co możliwe co miało coś wspólnego z Mozillą itp, oczyściłem rejestr ( zostało wyrzucone mnóstwo śmieci :slight_smile: , reset, i od nowa wszystko zainstalowałem jak trzeba. Nic się nie wiesza, komputer chodzi jak ta lala, o niebo lepiej niż wcześniej :smiley:

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za pomoc!

Pozdrawiam.