Problem z Mozilla FireFox > od 2.0.0.3

Kiedyś miałem FF 2.0.0.3 później zaktualizowałem do 2.0.0.5 i zaczęły się problemy. Po wyjściu z FF komp nagle zwalniał, a w podglądzie procesów cały czas wisiał FF i zajmował ok. 98% użycia procka, mimo że żadne okno nie było otwarte!Czemu ???

Aha i zamkniecie (zabicie) procesu nie pomagało, cały czas wisiało 98% i komp praktycznie zablokowany!Czemu???

Po ponownym uruchomieniu FF wyskakiwała informacja, że poprzednia sesja nie została prawidłowo zamknięta itp. (mimo, że poprawnie została zamknięta!)

Ponownie wróciłem do FF 2.0.0.3 i znów wszystko jest OK!, wyłączyłem aktualizacje automatyczne i tak bujam, ale kusi mnie żeby znowu trochę podaktualizować FF.

A może 2.0.0.6 niema już tych błędów?A może ja czegoś niedoinstalowałem /niepreinstalowałem/?

Czy komuś wyskakują podobne błędy, albo jakie jest na TO lekarstwo?

Próbowałeś odinstalować przeglądarkę i zainstalować ponownie “na czysto”?

Zainstaluj 2.0.0.6. PS: Przesiądź się na Opere :wink:

Daruj sobie takie teksty :twisted:

A co znaczy “na czysto”?

Z wywaleniem wszystkiego odnośnie FF z “Documents and Settings” itp.

Przeczyszczenie rejestrów, … i?

Chyba że macie jakąś inną “lepszą” metodę na całkowite pozbycie się z systemu FF z wszystkimi dodatkami !

Przed ponowną instalacją FF np. w wersji 2.0.0.6.

PS. Opera coś mnie denerwuje! i jakoś mi nie leży, sorki ale chyba długo się na nią nie przesiądę (o ile wogóle!).

Wpierw odinstaluj normalnie Firefoxa i zainstaluj wersję 2.0.0.6.

Dokładnie o to chodzi

Albo użyj specjalnej aplikacji do usuwania. Np. Your Uninstaller! 2004 albo Smarty Uninstaller 2006.

A jak się przesiadałeś na 2.0.0.5 to odinstalowywałeś wersję 2.0.0.3??

FireFox mam testowałem opere mnie sie ona nie podoba a co do twojego problemu zrób tak pobierz z vortalu wersje 2.0.0.6 i ją zainstaluj w osobnym folderze nie w tym w którym masz obecną wersje wtedy wyrzuć starą i wszystko będzie okey zakładki porób od nowa oczywiście Możesz skopiować ten plik ze starej wersji ale ja uważam że lepiej jest zrobić je od nowa