Problem z mozillą


(Emes107) #1

mam problem z mozilla. jest napisane ze program jest juz uruchomiony ale nie odpowiada. Trzeba zakonczyc proces istniejacy mozilli lub uruchomic ponownie. Po ponownym uruchomieniu komputera znow to samo. Co mam zrobić ?


(Vip320) #2

Moim zdaniem wejdz do Menedżera zadań Windows i kliknij na zakładkę procesy , i tam poszukaj procesu kojażącego się z mozila . Mam nadzieję że pomoże . POZDRO


(ybu) #3

Może tutaj coś znajdziesz co Ci pomoże

http://www.mozillapl.org/forum/about-34412.html

http://groups.google.pl/group/alt.pl.mo ... b1940aa0be


(Blotny) #4

Zainstalowałeś i nie działa tak? Spróbuj usunąć, pobrać ponownie i zainstalować ponownie.


(Chillout) #5

Najpierw wykonaj Standardową diagnostykę. Jak nie pomoże, to pomyślimy o czymś innym.


(Kaka') #6

lechson7 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.


(roobal) #7

Napisałbyś pod jakim systemem operacyjnym uruchamiasz tą Mozillę :slight_smile: W przypadku Windowsa poszukaj procesu w menedżerze Windows. W przypadku Linuksa, w konsoli wpisz:

ps aux

i szukaj procesu z nazwą programu, prawdopodobnie /usr/bin/firefox lub podobnie i szukaj numeru pid, gdy już znajdziesz wpisz:

kill -kill nr PID

W przypadku *BSD czy MacOS powinno być podobnie :slight_smile:

Pozdrawiam!