Problem z mp3/mp4, nie mogę wrzucać plików

Witam,

niedawno zakupiłem taką mp3/mp4: http://allegro.pl/item594987514_8gb_2_8 … p4_fm.html , a właściwie mój brat, ale kupił sobie małą mp3 i mi dał ten odtwarzacz, używałem i było super, a teraz mam problem z wrzucaniem plików. Po podłączeniu mp3 pod komputer kablem USB (jak zawsze), pokazuje się komputerek i kabel i wtedy zawsze mogłem wrzucać pliki, teraz pokazuje się “mp3” w moim komputerze i po chwili znika, następnie na ekranie mptrójki pokazuje się bateria i trwa ładowanie baterii.

Nie mogę wrzucić żadnego pliku, gdy próbuję to zaraz przechodzi do ładowania baterii, jeszcze niedawno w ogóle pod kompem nie mogłem jej ładować…

Przeczyść wtyki, to może być wina tego, że nie styka jeden z pinów.

Próbowałem różnymi kablami, podłączałem w inne porty USB itp., niestety nic nie pomaga. :frowning:

A na pewno przeczyściłeś wtyki w mptrójce? Bo jeśli tak, to -> Menedżer urządzeń i wywal stery, niech się zainstalują od nowa. Innego pomysłu nie mam, na jakimś forum ktoś robił tak

Ale wątpię w ten sposób.

Zły humor puki co przeszedł, działa, mogę wrzucać pliki. :slight_smile: Nie mam pojęcia czemu tak było, nic nie robiłem, a już działa. :confused: