Problem z MP3

(Kriss1999) #1

Witam wszystkich

mam problem

nie wiem z jakiego powodu w odtwarzaczu mp3 grundig na wyswietlaczu pojawil sie napis Error! Reformat Internal Media as FAT 16

Po podlaczeniu do usb windows nadal widzi go jako dodatkowy dysk ale nie chce otworzyc, tak samo nie chce sformatowac, myslalem ze partition magic pomoze ale tez go nie widzi.

Poradzcie jak domowym sposobem mozna to naprawic

pozdroofka

cobra

(Dudas bad boy) #2

Spróbu sformatować programem z płytki dołonczonej do tey mp-trójki :slight_smile:

(Kriss1999) #3

kurcze na tej plytce nie ma nic do formatowania

zna ktos program ktorym mozna by bylo sformatowac ?

(Lukaszxp) #4

Tak jakby te MP3 nie były w odpowiednim formacie...

(Grzesiek1) #5

A czy wszystkie tak ci działają ?? od zawsze tak masz ?? czy tylko ostatnio ??

(Kriss1999) #6

nie mam dostepu wogole do pamieci wyswietla sie napis i gasnie.

od niedawna sie to pojawilo

nic nie mozna zrobic

(Dudas bad boy) #7

hmmm może wsadziłeś na nią plik z wirem??:stuck_out_tongue:

(Jacek Bydgoszcz) #8

Spróbuj sformatować wybierając system plików FAT a nie FAT32.

(Kriss1999) #9

chcial bym to zrobic ale nie wyskakuje okno z formatem

(Jacek Bydgoszcz) #10

Może spróbuj prawym klawiszem myszy Mój komputer ,wybierz Zarządzaj,Zarządzanie dyskami i tam spróbuj sformatowac.

(Kriss1999) #11

mimo ze jak odpale moj komputer i pokazuje sie jako dodatkowy dysk to w "Zarządzanie dyskami" niestety nie widzi go

(Grzesiek1) #12

Sprubuj z DOSA

(Necron) #13

Mam ten sam problem. Tylko ze z Thomsonem. Wczraj sluchajac muzyki sie poprostu wylaczyl. Teraz tylko pisze "incorrect format. reformat playr" po czym gasnie. Komputer widzi mp3, ale co z tego skoro nie mozna na niego wejsc? Jutro chyba pojade z nim do naprawy no chyba ze jest jakis sposob na to...

(Siedem3a) #14

Jeśli jest na gwaracji to najlepszym sposobem jest oddanie do naprawy, bo jeśli będziecie kombinować i sknocicie coś to będziecie musieli płacić.