Problem z mp4 - nie może się włączyć po sformatowaniu

Mam mp4 Watson Model Mp4 4244-7 i przez przypadek ją sformatowałem. Po sformatowaniu ona juz nie chodzi. Nie chce się włączyć. Ponadto wyskakuje po odłączeniu od kompa taki tekst “Boot error.Shutting down.” Natomiast za każdym razem kiedy chcę wejść na dysk odpowiedzialny za mp4 pojawia się plansza, by sformatować dysk

Da się coś z tym zrobić?

Prawdopodobnie oprogramowanie poszło, więc jeśli masz gwarancje to oddaj.

Ok. Dzięki. Dobrze, że to kumpla a nie moje :D:D

Na pewno software. Często software można ściągnąć ze strony producenta, lecz nie jestem pewien czy to nie będzie równe z utratą gwarancji.

Ja osobiście posiadam mp4 Philipsa i na dołączonej płytce CD mam program, który umożliwia wgranie softu. Więc w moim przypadku nie oznacza to utraty gwarancji :wink: Sprawdź jak jest u Ciebie :slight_smile:

Żadnej płytki. Poszukam strony producenta. Dzięki za info

suffel ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

a wie może ktoś jaka jest str. producenta waston-a bo jakoś nie mogę znaleźć,bo mam podobny problem z tym, że wcale nie chce się połączyć z kompe. Raz się łączy , a raz nie. I czy są do nich jakieś ładowarki osobne czy tylko przez kompa da się je naładować ??