Problem z mp4 thomsona

witam posiadam mp4 thomsona model EM2601. Gdy wgrywalem nowe firmware

( obecnie nawet nie wiem gdzie znalezc bo nie ma nawet na stronie producenta!) komp mi sie zrestartowal. gdy podlaczylem mp4 ponownie nawet jej nie znajduje a mp4 sie wlacza i zaraz potem gasnie. czy mozna to jakos naprawic czy nadaje sie ona tylko do wyrzutki prosze o opinie :smiley:

Heh, to masz problem. Może Ci pomogą w serwisie Thomsona, ale wydaje mi się, że mogą skasować tyle, że kupisz za to nowy sprzęt. Generalnie gdy przerwie się proces flashowania, to układ do którego się wgrywało informacje należy wymontować i sflashować w specjalnym programatorze - tak jest w przypadku np. starszych płyt głównych od komputera, które nie miały ochrony przed nieudanym procesem flashowania.

Może masz jakiegoś znajomego elektronika lub jakiegoś studenta elektroniki? Oni w takie rzeczy się bawią i zrobią Ci to za symboliczną flashkę. :stuck_out_tongue:

no pare osob znam popytam. ale w sumie najbardziej oplaci sie gdy go rozmontuje i wyjmie gniazdo do jacka bo mam drugi taki sam w ktorym wlasnie wejsci szwankuje . dzieks za opinie :smiley: