Problem z mp4

(Exxxman) #1

Mam problem z mp4... miałem już wcześniej taki problem.. Że nagle poznikały wszystkie pliki z mp4... i jak podłączam do kompa.. poprzez kabel USB to nic tam nie ma w tej mp4.. i nie da sie nic wrzucić.. wtedy jakoś dostałem jakąś płytkę i sformatowałem tą mp4.. i jakimś głupim fartem działała dalej;) ale nie mogę teraz znaleść tej płyty i nie wiem co zrobić z tą mp4 żeby nadal działała.

Z góry dziękuje za odp.

(Xaros) #2

Sformatuj ją normalnie w systemie FAT, powinno śmigać. Miałem podobnie ze swoją starą mp4'ką.

(Longhorn2009) #3

A co to za mp4 (firma, model)?

(Exxxman) #4

Yy.. jestem trochę mało obeznany.. jak dokładnie mam ją zformatować:slight_smile: nie umiem tego:D a co do firmy.. to jest jakaś Vakoss..:slight_smile: mało znana chyba firma:)

(Xaros) #5

Czyli Noname, Wejdź do Mojego Komputera, podłącz MP4, pojawi się Dysk wymienny. Kliknij na niego prawym przyciskiem myszki i wybierz opcje formatuj. Pojawi się małe okienko. Z zakładki "system plików" wybierz "FAT" i kliknij "Rozpocznij". Po zakończeniu formatowania po kopiuj jakieś pliki i powinno śmigać.

(Agatonster) #6

oranex ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.