Problem z MS Office

Witam wszystkich. Mam problem i nadzieję, że tu mi ktoś pomoże.

Otóż gdy uruchamiam jakiś dokument MS Offfice (np. pliki doc), wtedy uruchamia mi się program odpowiedzialny za jego otworzenie (np. MS Word), ale dokument NIE wyświetla się! Jedynym sposobem otwarcia dokumentu jest otworzenie programu i tam wybranie Plik > Otwórz.

Żeby naprawić błąd, zdeinstalowałem MS Office 2000 i zainstalowałem MS Office XP, ale problem istnieje nadal.

Co ciekawe, jak sprawdzam właściwości plików, to tam w polu “Czas edycji” pisze 1601-01-01 02:01… No jakiś paradoks czasoprzestrzenny… ;D. Tak samo jest z nowo powstałymi plikami Office’a: nie mogę ich normalnie uruchomić oraz data edycji też wskazuje na siedemnatsty wiek…

Co zrobić by wszystko działało jak należy? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Zobacz w Opcji Folderów > Typach plików przez co jest otwierane rozszerzeni DOC i jakie akcje ma wpisane [zaawansowane] NP. drukuj,edytuj,nowy, otwórz, otwórz tylko do odczytu.

To nie pomaga. Wszystko jest dobrze ustawione. Poza tym, to nie wyjaśnia tej dziwnej daty edycji… ;(