Problem z MS Word

witam mam problem z aplikacja MS Word. Podczas pisania tekstu wyskakuje mi bład który zamyka aplikacje i trace tekst który napisalem. Prosze o porade jak rozwiązac ten problem???

Jaki błąd? Najlepiej chyba usunąć Office’a (i wszystkie jego pliki) i zainstalować jeszcze raz

Jaki dokładnie błąd się pojawia? Jeśli znowu się pojawi to kliknij Szczegóły, zrób screena i pokaż go na Forum:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=4641

Czy tylko w przypadku Worda tak się dzieje?

Którą wersję Worda posiadasz?

Czy od dawna występuje taki problem?

Radzę ustawić, aby Word automatycznie zapisywał zawartość tworzone dokumentu co jakiś czas (np. 5 minut) dzięki czemu z powodu błędów nie stracisz wpisanego tekstu. W Narzędzia => opcje => zakładka Zapisywanie możesz ustawić opcje zapisywania. Potem możesz dokument odzyskać z folderu:

c\documents and setting\konto\dane aplikacji\microsoft\office

posiadam office 2002. taki problem pojawia sie także z excelem!! od samego poczatku kiedy zainstalowałem office wystepuje ten problem

Spróbuj zrobić tak jak radzi thalcave , czyli odinstaluj pakiet Office i zainstaluj go jeszcze raz.

Tylko po odinstalowaniu w dodań/usuń programy dodatkowo przeczyść rejestr opis.

A jeśli nie pomoże - wklej screena z okienka z błędem.

posiadam office 2002. taki problem pojawia sie także z excelem!! od samego poczatku kiedy zainstalowałem office wystepuje ten problem

Złączono Posta : 04.01.2007 (Czw) 21:34

hej dzieki wszystkim za rade po odinstalowaniu i ponownej instalacji chodzi wszystko luksus. :stuck_out_tongue: